Jelenlegi hely

Hírlevél - Szabad péntek, szabad szombat

Kedves [név]!

Kezdjük egy nagyszerű hírrel: 2018-ban tele leszünk hosszú hétvégékkel! Ezt nézd meg! Lesz 6 db négynapos szünetünk, na és a csúcsok csúcsa, hogy a karácsony is olyan szerencsésen jön ki, hogy 5 nap egybefüggő pihenést kapunk. No, de ne szaladjunk ennyire előre! Egyelőre még az idei karácsonyt sem éltük meg. Pedig az bizony vészesen közeleg. Láttad például, hogy az adventi vásár már meg is nyitotta kapuit a Vörösmarty téren? Van még néhány hasonló ünnepre hangoló hírünk és meglepetésünk, csapjunk is bele! ;)

 SZÍNESÍTSD AZ ÜNNEPEKET!

Varázsvilág Kreatív Ajándék
Nyerj ötletes lufidekorációt a Budapestimamin!

  • Szülinapra, névnapra

  • Keresztelőre, babaköszöntőre 

  • Ballagásra, óvónőknek ajándékba

  • Eljegyzésre, házassági évfordulóra 

  • Valentin napra

  • Lánybúcsúra, legénybúcsúra

Vagy csak úgy? Az alkalmat te döntöd el, a csomagolást bízd ránk! Novemberi első ünnepre hangoló játékunkban egy igazán ötletes és vidám lufi dekorációt hoztunk Neked.

RENDŐR, FOCISTA, VAGY VALAMI CSAJOSABB?

MINDEGYIK KLASSZ, SZERETNÉK NYERNI!

ANYÓSKÉPZŐ

Új szakértő a csapatunkban
Süttő Márta, tanár, mentálhigiénés szakember

Örömmel adjuk hírül, hogy újabb szekértővel bővült a Budapestimami csapata. Mártához az alábbi kérdésekben fordulj bizalommal:

- önismeret
- konfliktuskezelés és kommunikációs nehézségek
- karriertervezés
- generációk közötti párbeszéd
- életközépi válság és egyéb krízis helyzetek
- életvezetési elakadások

Kérdéseidet felteheted privát üzenetben, vagy akár nyilvánosan az oldalunkon keresztül.

Ha a hozzászólásban kérdezel, a szakértő válasza segítség lehet mindazoknak is, akik hasonló kérdésekre keresik a választ. 

MEGNÉZEM A SZAKMAI BEMUTATKOZÓJÁT

TE TUDTAD, HOGY AZ ANYÓSOKNAK IS VAN SULI?

MI SE TUDTUK, TÖBBEK KÖZÖTT ERRŐL IS MÁRTÁT KÉRDEZTÜK!

MINDIG VAN OK ÜNNEPELNI

Mutatunk néhányat!

HA VALAMI EGÉSZEN ÜNNEPIRE VÁGYSZ

FÉNYSZÍNHÁZ A TEMPLOMBAN

MINDIG A SZÍVEDRE HALLGASS!

Ne a kétkedőkre!

ÉS NE FELEDD

A TÖKÉLETESSÉG NEM EGYENLŐ A HIBÁTLANSÁGGAL

PICI ÉLETEK

Nov.17. - a Koraszülöttek Világnapja 

HIÁNYPÓTLÓ KIADVÁNY KORASZÜLÖTTEK SZÜLEINEK 

PICi FÜZET - NAGY SEGÍTSÉG

 LOMBHULLATÓ PROGRAMOK

Novemberben is érdemes kimozdulni

  • Kölyöknap a "Gyermekek Világnapja" alkalmából a Nemzeti Színházban -nov.19.

  • Korcsolyapályák Budapesten - egész télen nyitva

  • Kölyökkór ABC - minden Anyának - nov.23.

  • Family-klub: Válásról és újraházasodásról - nov.17.

  • Marék Veronika 80 - születésnapi ünnepség a Pagonyban - nov.18.

  • FEDOR Nemzetközi Macskakiállítás - nov.18-19. 

  • Koraszülöttek Világnapja 2017. - Családi Élménynap - nov.18.

  • Sportos Család 2017 - Nyílt nap a Beast Arena-ban - nov.18.

  • Szombati szemezgető - játékos foglalkozás családoknak - nov.18.

  • WAMP Design vásár / Alkossunk együtt – DIY nap - nov.19.

  • Nyitott hét a Belvárosi Közösségi Térben - nov.20-24. 

  • Téli csészényi vásár - nov.23.

  • KidExpo 2017 - nov.17-19. 

  • BabaMama Expo 2017 - nov.17-19.

  • Titanic Kiállítás Budapesten - júl.20.-dec.31. 

Bővebb infó és még több családi program ITT! 

Szeretettel,
Kinga és Lilla
a Budapestimamik

Ezt a levelet azért kaptad, mert regisztráltál a budapest.imami.hu, a pest.imami.hu vagy a buda.imami.hu weboldalon. Adatkezelés nyilvántartási száma: NAIH-86315/2015 Ha nem szeretnél több ilyen emailt kapni, kérjük írj egy e-mailt a budapest@imami.hu címre vagy az alábbi linkre kattintva egyetlen gomb nyomással törlünk az adatbázisból: [url:leiratkozás]Leiratkozás[/url:leiratkozás]
Bizonyos emailcímek (pl. freemail, citromail, hotmail, vipmail) birtokosaival való kommunikációnkban gyakran felmerülnek problémák. Ha van más emailcímed, itt módosíthatod a jelenlegit (valamint adataidat is itt módosíthatod): [url:adatmódosítás]Adatok módosítása[/url:adatmódosítás]   

 

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

A háziasszonyok dicsérete

A háziasszonyok dicsérete

Valójában mit jelent háziasszonynak lenni? Ha be tudnánk lesni az emberek fejébe, hogy valóban az őszinte véleményüket kapjuk meg, akkor valami ilyesmit találnánk: sütni-főzni, mosni-vasalni, takarítani, rendben tartani. Hát vágyhat ennél többre egy modern, öntudatos nő 2025-ben?
11 dolog, amire az utazás tanított

12 dolog, amire az utazás tanított

Szélesebb látókör, inspiráció, problémamegoldás, mélyülő önismeret, újabb nézőpontok… Minden utazás tanít valamit.
Ingerlékeny, türelmetlen, túl van pörögve? És tessék mondani, hogy aludt?

Ingerlékeny, türelmetlen, túl van pörögve? És tessék mondani, hogy aludt?

Egyre több ismerősöm említi, hogy nem alszik jól, fáradt, türelmetlenebb, rosszabbul koncentrál, nem halad olyan gyorsan a napi feladatokkal. Ijesztőbb, hogy tinédzser gyerekeim ugyanezzel küzdenek időnként.
Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

A technológia fejlődése minden korban befolyásolta az emberek életvitelét, szokásait. Napjainkban a világháló játszik jelentős szerepet életünkben. El kell ismerni az Internet gazdag információforrás, széleskörű a felhasználhatósága. Azonban egyre több tudományos bizonyíték mutat arra, hogy a túlzott használata a droghoz hasonlóan függőséget alakíthat ki.

Partnereink

NOE
Három Királyfi, Három Királylány Mozgalom
Családháló
Képmás Magazin
Tehetségműhely Közhasznú Alapítvány
Ugrás az oldal tetejére