Jelenlegi hely

Hírlevél - Nyaralni? Való!

Kedves [név]!

Van egy sűrűn használt mondásunk: tudtuk, csak nem sejtettük. Valahogy így vagyunk ezzel a nyári szünettel is. Tudtuk, hogy nem lesz egyszerű 0-24 órában egy csapat gyerekkel a nyakunkban megoldani a munkát, az állandó programszervezést és a háztartásvezetést, de nem sejtettük, hogy mennyi jó cikktéma fog kikerekedni mindebből. Sok klassz tippet, szünidős ötletet, kedvezményeket és néhány maghatóan mulatságos írást hoztunk neked a héten. Most pedig irány vissza a "nyaralás"! ;)

 NYARALNI? VALÓ!

Szállj ki a pörgésből - szállj be a buliba! 

ENNÉL NAGYOBB KALANDRA VÁGYSZ?
NYERJ PÁROS KARSZALAGOT A SOBRI ÉLMÉNYPARKBA! 

KLASSZ, HOL KELL JÁTSZANI? 

JÉ, ILYEN VAN?

Hasznos infók, újdonságok

APROPÓ UTAZÁS!
CSAK AZ UTAZÁSI IRODA CSŐDBE NE MENJEN!

ERRE IS VAN TIPPÜNK, KATT IDE!

TANULJUNK EGYÜTT!

5. lecke: Arculattervezés 

Szeptembertől 2 hetente hétfőnként TEA AKADÉMIA!

A 8 alkalmas workshopra várunk minden újratervezőt: karrierváltót, pályaválasztás előtt állót, pályamódosítót, vállalkozni vágyót, új ismeretekre és önismeretre éhezőt!

- 1. lecke: Karrier iránytű
- 2. lecke: Erőforrásaink
- 3. lecke: Design Thinking
- 4. lecke: Üzleti stratégia
- 5. lecke: Arculat tervezés
- 6. lecke: Weblap tervezés
- 7. lecke: Online marketing
- 8. lecke: Nyilvános beszéd, kommunikáció

Ismerd meg a trénereket ITT! 

DE MIÉRT PONT AZ 5. LECKÉVEL KEZDITEK? 
MINDEGY IS, ÚGYSINCS ERRE SE IDŐM SE PÉNZEM! 

BIZTOS VAGY BENNE? EGY KATTINTÁST MEGÉR!

SÍRÓS-NEVETŐS

Vigyázat, a nyugalom megzavarására alkalmas tartalmak következnek!

FÖLDÖN, VÍZEN, LEVEGŐBEN

Júliusi programok

Kezdődik a vizes vb - Világraszóló nyitóünnepség a Duna-parton (júli 14.)

  • "Sorakozó!" - Playmobil kiállítás a Camponában - jún.23. - júl.16.

  • Szünidei programok a Ferenc téren - júl.13.

  • Majorka Színház: A pártás királylány - Interaktív meseszínpad a Margitszigeten - júl.8. 

  • Szabad szombat az Erzsébetligeti Színházban - júl.8. 

  • Elszállt, mint egy léghajó - júl.9.

  • Kabóca Bábszínház: Kinizsi Pál - históriás bábjáték - júl.9.

  • Babajátszó - Mackóringató a Várkert Bazárban - júl.12.

  • Oroszlánvadászat Pesten - családi felfedező túra - júl.8.

  • LEGO Kocka kiállítás meghosszabbítva - júl.16-ig

  • Gateway to Space - Nemzetközi Űrkiállítás - júl.1. - szept.11.

Bővebb infó és még több családi program ITT! 

Kedvezményes táborok ITT!

Két hét múlva találkozunk, addig is vidám júliusi napokat kívánunk!

Szeretettel,
Kinga és Lilla
a Budapestimamik

Ezt a levelet azért kaptad, mert regisztráltál a budapest.imami.hu, a pest.imami.hu vagy a buda.imami.hu weboldalon. Adatkezelés nyilvántartási száma: NAIH-86315/2015 Ha nem szeretnél több ilyen emailt kapni, kérjük írj egy e-mailt a budapest@imami.hu címre vagy az alábbi linkre kattintva egyetlen gomb nyomással törlünk az adatbázisból: [url:leiratkozás]Leiratkozás[/url:leiratkozás]
Bizonyos emailcímek (pl. freemail, citromail, hotmail, vipmail) birtokosaival való kommunikációnkban gyakran felmerülnek problémák. Ha van más emailcímed, itt módosíthatod a jelenlegit (valamint adataidat is itt módosíthatod): [url:adatmódosítás]Adatok módosítása[/url:adatmódosítás]  

 

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

10 tavaszindító családi bakancslista

10 tavaszindító családi bakancslista

Márciusban valami megmozdul bennünk. Több fény, enyhébb levegő, hosszabb délutánok – és hirtelen mindenki kimozdulna. A tavasz tökéletes alkalom arra, hogy családként is új ritmust találjatok. Nem kell nagy utazás, nem kell költséges program. Elég néhány tudatos, közösen megélt pillanat. Íme egy általános, bárhol megvalósítható tavaszi bakancslista, amelyből kedvetek szerint válogathattok.
Víz nélkül nincs jövő: 7+1 játékos ötlet a Víz Világnapjára gyerekekkel

Víz nélkül nincs jövő: 7+1 játékos ötlet a Víz Világnapjára gyerekekkel

Március 22. a Víz Világnapja, amelyet az ENSZ kezdeményezésére 1993 óta ünneplünk világszerte. A cél egyszerű, mégis óriási jelentőségű: felhívni a figyelmet arra, hogy a víz nem korlátlan erőforrás. Gyerekként a víz játék, pancsolás, esőcsizmás ugrálás a tócsában. Felnőttként felelősség is. A jó hír? A kettő összeérhet. Íme 7+1 játékos, mégis szemléletformáló ötlet, amelyet bárhol az országban megvalósíthattok.
Állati és környezetvédelmi világnapok, jeles napok

Állati és környezetvédelmi világnapok, jeles napok

A pingvin-tudatosság napja vagy a Nemzetközi Fókavadászat-ellenes Nap ismerős? Bizony a Madarak és fák napja mellett több tucatnyi, a növény- és állatvilággal kapcsolatos világnap és jeles nap létezik. Összegyűjtöttük őket, segíthet a pedagógusok óvodai, iskolai munkájában de éppúgy egy otthoni beszélgetés elindításában.
Péntek 13.: A szerencsétlen nap, ami valójában a női energia ünnepe

Péntek 13.: A szerencsétlen nap, ami valójában a női energia ünnepe

A péntek 13 sokakban még ma is óvatos kíváncsiságot vagy akár szorongást kelt. Mintha egy különös, sűrű energia lengené körbe ezt a napot — és talán valóban így van, csak éppen nem úgy, ahogy a modern babona sugallja.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére