Jelenlegi hely

Hírlevél - Ünnepre hangolva

 

Kedves [név]!

Már csak 7-et kell aludni karácsonyig! Nem titkoljuk Előttetek, hogy az utolsó adventi hét örömteli és egyben rendkívül mozgalmas időszak számunkra is. Gőzerővel dolgozunk azon, hogy minél többet tudjunk Nektek segíteni az ünnepi készülődésben, az ünnepi hangulat megteremtésében. Emellett számos játék- és ajándék lehetőséggel készültünk e heti hírlevelünkben. Ajánljuk figyelmetekbe többek között a FB játékainkat, a sulis-ovis játékunkat, melynek segítségével most gyermekeitek iskoláját, óvodáját is könnyedén megajándékozhatjátok!
 

Ajándékozzatok egészséges kávét!

Egészséges? Nem is hinnétek, mennyire!

 

A Brazíliából származó kiváló minőségű arabica kávéhoz ganodermakivonatot kevernek és így a DXN ganoderma kávé semlegesíti a szervezet által felhalmozott savakat, fogyasztásával megszüntethető a gyomorégés. Rendszeres és kizárólagos fogyasztásával csökkenthető vagy akár növelhető a vérnyomás értéke. Magas vérnyomás problémával küzdők is fogyaszthatják.


A modern kutatások alapján a Ganoderma gomba közel 200 biológiailag aktív összetevőjének köszönhetően aspecifikus immunstimuláns, roboráns és májvédő hatású "gyógynövény", mely megoldást jelenthet a magas vérnyomás és a magas vércukorszint elleni küzdelemben is.
További információk: www.zsuzsakave.hu


Mi is kipróbáltuk, nagyon finom!

 

Decemberi és karácsonyi FB játékunk

Figyelem! Még nem késő, 5 napig még játszhattok!

 

December 20-ig tartanak játékaink: az egyikben egy 4 alkalomra szóló különleges, sütő-főző foglalkozásra (Konyhatündérkék) szóló bérletet sorsolunk ki, a másikban pedig egy Kállai Nagy Kriszta grafikus által illusztrált 2016-os családi naptárat és két könyvet (A királyfi cipője, Magyar Szentek Élete) nyerhettek. Figyeljétek a FB oldalunkat!

 

Pályázat: "A mi sulink, ovink, bölcsink"

Válaszoljatok egyetlen kérdésre és nyerjetek játékunkban!

 

"Miért szeretitek gyermeked iskoláját, óvodáját, bölcsődéjét?" Válaszoljatok erre az egyetlen kérdésre és ha titeket sorsolunk, gyermekeitek osztálya/csoportja értékes díjat kap! Szóljatok a többi szülőnek: minél többen válaszoltok egy osztályból/csoportból, annál nagyobb az esély!

Megnézem a díjakat és véleményt mondok!

A díjak értékesek, az igazi érték mégis az, hogy egymást segíthetjük szülői véleményekkel az iskola, óvoda és bölcsőde választás előtti izgalmas hónapokban!

A 3 évvel ezelőtti szülői véleményeket ITT olvashatjátok!

 

Karácsonyi készülődés

Segítünk az előkészületekben!

 

 

Ünnep a családban

Hangolódjunk együtt az ünnepre!

 

Cikkíróink közös témája a karácsony megünneplése a családban:

  • Délután nekikezdünk a közös dekorálásnak. Nagyon idilli, nagyon cuki, nagyon vicces. Öt percig. Készülődünk… (Mészáros Edit írása)

  • Mindent szeretek a karácsonyban. Kezdve a „hogyan kerül az ajándék a fa alá” dilemmától, a „miért kell minden évben megnézni a városban a fényeket” kérdésig. Karácsonyi gondolatok (Budácsik Éva gondolatai)

  • A karácsony egy lehetőség az ünnepre. Rajtunk is múlik, hogy sikerül-e a nagy rohanásból kilépni, egy lépést hátrafelé tenni: arra figyelni, ami igazán lényeges és fontos, hogy az ünnep igazi találkozásokat, meghitt együttlétet és feltöltődést hozzon mindannyiunknak. Az ünnep: lehetőség (Somogyi Klára cikke)

 

Ti mit gondoltok erről? Szóljatok hozzá bármelyik cikkünkhöz!

 

Legfrissebb híreink

 

Itt találjátok az országos híreket és itt a helyi híreket.

 

Aktuális programok

Összegyűjtöttük a budapesti korcsolyázási lehetőségeket, ha tudtok még helyeket, ahol korizni lehet, küldjétel el nekünk a budapest@imami.hu címre.

Továbbra is gyűjtjük a sulis/ovis nyílt napokat, iskolaelőkészítő foglalkozásokat. Ha tudtok ilyen programról, küldjétek el nekünk a budapest@imami.hu címre, és feltesszük azt oldalunkra. Köszönjük!

Az aktuális családi programokat itt találjátok. A legfontosabbakat külön is kiemeltük Számotokra:

  • Adventi Ünnep a Bazilikánál (2015.11.27. - 2016.01.02.)

  • Budapesti Adventi- és Karácsonyi Vásár (2015.11.13. - 2016.01.06.)

  • Advent Budapesten - Téli fesztivál és Karácsonyi Vásár a Városháza Parkban (2015.11.21. - 12.31.)

  • Advent Óbudán (2015.11.28. - 12.23.)

  • Adventi vasárnapok a Várkert Bazárban (2015.12.13 - 2016.01.01)

  • Diótörő-fesztivál az Operánál (2015.11.28. - 12.24.)

  • A Virtuózok hangversenye a Magyarság Házában (2015.12.19.)

  • MézeskalácsVáros a Bálnában (2015.12.20 - 2016.01.03)

  • Cifra Palota a MÜPA-ban (2015.12.20.)

  • Adventi Kölyöknapok a Nemzeti Színházban (2015.12.20.)

 

És végezetül, egy „kis személyes” megosztás hármunktól: átgondoltuk, hogy számunkra melyik az a három szó, vagy dolog, ami nélkül elképzelhetetlen volna a karácsony: mézeskalács-illat, meghittség, örömhír

Kíváncsiak lennénk a Ti három szavatokra is! Várjuk véleményeteket a honlapunkról is, kérlek írjatok nekünk!

 

Áldott karácsonyt kívánunk!

 

Szeretettel:

 

a Budapestimamik

Kinga, Ildi és Lilla

 

budapest.imami.hu

Ezt a levelet azért kaptad, mert regisztráltál a budapest.imami.hu, a pest.imami.hu vagy a buda.imami.hu weboldalon. Adatkezelés nyilvántartási száma: NAIH-86315/2015 Ha nem szeretnél több ilyen emailt kapni, kérjük írj egy e-mailt a budapest@imami.hu címre vagy az alábbi linkre kattintva egyetlen gomb nyomással törlünk az adatbázisból: [url:leiratkozás]Leiratkozás[/url:leiratkozás]
Bizonyos emailcímek (pl. freemail, citromail, hotmail, vipmail) birtokosaival való kommunikációnkban gyakran felmerülnek problémák. Ha van más emailcímed, itt módosíthatod a jelenlegit (valamint adataidat is itt módosíthatod): [url:adatmódosítás]Adatok módosítása[/url:adatmódosítás]

 

 

 

 

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Itt a 2026/2027-es tanév tervezett rendje – ezekre a dátumokra érdemes figyelni!

Itt a 2026/2027-es tanév tervezett rendje – ezekre a dátumokra érdemes figyelni!

Bár még javában tart a nyári szünet, már megjelent a 2026/2027-es tanév rendjének tervezete. A dokumentum alapján már látszik, mikor kezdődik a tanév, mikor várhatók a szünetek, valamint mikor zárul az első félév.
40 felett az élet – Életközepi kérdések

40 felett az élet – Életközepi kérdések

„Az élet első fele a szöveg megírásának jegyében telik, a második fele pedig a kommentár elkészítése ehhez a szöveghez.” Hogyan simíthatjuk ki az életközepi válság hepehupáit? A megoldást magam is keresem.
Mindennapi mérgeink

Mindennapi mérgeink

Gondolkodtál már azon, hogy egy-egy furcsa, makacs tünet mögött mi állhat, amire látszólag nincs semmi magyarázat? Mi van, ha a valódi okot a nap mint nap használt kozmetikumaink és vegyszereink összetevői között kell keresnünk? Ha felteszem a kérdést: szerinted hányféle mesterséges anyaggal találkozik a szervezetünk egyetlen nap alatt? Valószínűleg mindannyian alaposan alulbecsülnénk a valóságot. Játsszunk el a gondolattal, és számoljuk össze együtt, mennyi kémiai anyaggal érintkezhetünk a reggeli ébredéstől a villanyoltásig! (A napközben elfogyasztott élelmiszerek és italok összetevőit most szándékosan hagyjuk ki a képletből – a helyzet így is elég megdöbbentő lesz.)
Ha a diagnózis: PCOS

Ha a diagnózis: PCOS

PCOS. Sokan megrémülnek ettől a pár betűtől, amikor elhangzik a diagnózis. Ez egy komplex anyagcsere-zavar, ami a ma Magyarországon minden tizedik nőt érint. A policisztás ovárium szindróma azonban nem jelent feltétlenül meddőséget!

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére