Jelenlegi hely

Majorka Bábszínház: A só - Interaktiv meseszínpad a Margitszigeten

Időpont: 2025. június 21., 10:30
Helyszín: Margitszigeti Színház – Interaktív Meseszínpad, Budapest, Margitsziget

Az aktuális családi programokért KATTINTS IDE!
Még több program (börzék, nyílt napok, babamama - és kismama programok, táborok, strandok, játszóterek stb.) ITT!

Majorka Bábszínház: A SÓ

Mindenki tudja, mi lesz az étellel, ha a szakács elsózza, de az „újszülöttek” kedvéért ezt is eláruljuk. A magyar és az egyetemes mesekincs állócsillagát ragyogtatja meg ezen a nyári matiné előadáson a Majorka Színház.

Bár a klasszikus mese az élet legmélyebb, alapvető kérdéseit feszegeti, melyeket mi is kimondunk, azért rengeteg hely marad a könnyed játéknak is.

Élőben készítjük el a király ebédjét a közönségből verbuvált kukták hathatós segítségével. Az erdőben egy akrobatikus süni viszi a show-t, és bűvészmutatványok is színesítik az előadást.
Kóstolják meg bátran!

Ajánlott korosztály: 3 éves kortól

Ingyenes

További infó

- Budapestimami -

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

Akár a gyermeki játszótéri barátságokról, akár a felnőttek közötti évtizedes kapcsolatokról van szó, a barátság az egyik legfontosabb kapocs az életünkben. Ezek az idézetek segítenek szavakba önteni azt, amit érzünk – és amit talán nem is tudtunk eddig kimondani.
Barátság világnapja – Ünnepeljük együtt az élet legszebb kapcsolatait!

Barátság világnapja – Ünnepeljük együtt az élet legszebb kapcsolatait!

Július 30. az a nap, amikor a barátságokat ünnepeljük. Az ENSZ által is elismert Barátság világnapja nemcsak arról szól, hogy felhívjuk egy régi barátunkat vagy megköszönjük a társaságot valakinek, aki fontos számunkra, hanem arról is, hogy a család legkisebb tagjai is megtanulják, milyen értékes a barátság.
Hogyan éljük túl a hőséget?

Hogyan éljük túl a hőséget?

Valahogy muszáj lesz. És bár az idei nyár (eddig) kegyesebb hozzánk, mint a tavalyi, a 38°C azért már alkalmas a nyugalom megzavarására. A szenvedés pedig csak a mazochistákat villanyozza fel, a többiek megoldások után kutatnak.
Tíz étel, amit a 10 éve gyereked is elkészíthet a nyári szünetben

Tíz étel, amit a 10 éves gyereked is elkészíthet a nyári szünetben

A szülői stresszfaktor egyik okozója a nagy ebédkérdés, amihez nemcsak a mikor mit főzzek, de a megeszi-e a gyerek is hozzájárul. Van pár tippünk kezdőknek és haladóknak.

Partnereink

Tehetségműhely Közhasznú Alapítvány
NOE
Családháló
Képmás Magazin
Három Királyfi, Három Királylány Mozgalom
Ugrás az oldal tetejére