Jelenlegi hely

Erdősor - Festő Utcai Óvoda

Cím: 1214 Budapest, Erdősor u. 110-112. 
Tel: 278-2364
Email: ovoda@erdosorovi.t-online.hu
Web: http://erdosor-festoovi.hu/elerhetosegek

Intézményvezető: Molnár Tímea
 

Az Erdősor utcai lakótelep emeletes házai és a szomszédos családi házas övezet határán helyezkedik el.

12 gyermekcsoportban összesen 300 férőhellyel rendelkezik. 

Forrás: http://erdosor-festoovi.hu/elerhetosegek


A Budapestimami 2012 őszi és 2015/16. évi "A mi óvodánk" című pályázatában több száz szülő osztotta meg gyermeke óvodájával kapcsolatos tapasztalatait. A 2012. évi véleményeket ITT OLVASHATOD, 2015/16-ban erről az óvodáról az alábbiakat írták:

 

Hozzászólások

A Budapestimami 2015/16. évi „A mi óvodánk” pályázatában szülők adtak választ arra a kérdésre, hogy „Miért szeretitek gyermeked óvodáját?” A válaszok itt olvashatók.

Azert szeretem ezt az ovodat,mert nagyon lelkiismeretes es felkeszult pedagogusok foglalkoznak a gyerekekkel.Nagyon sok program van amik fejlesztik es lekotik a gyerkocoket.Megismertetik oket a termeszettel es az allatokkal is.

A lányom szereti idejárni, örömmel megy oviba és várja a kis barátokkal a találkozást. Ez minden dícséretnél többet mond el. :) 

Kislányom szereti, ami a legfontosabb. Türelmesek, aranyosak az óvónők és a dadus. Gyakran színesítik az óvodai életet különböző témákra épülő foglalkozások, mint például legutóbb a Magyar Népmese Hete.

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Az anyaság szívhangjai – Gondolatok a szülés utáni érzelmi hullámzásról

Az anyaság szívhangjai – Gondolatok a szülés utáni érzelmi hullámzásról

Az anyaság nem csupán egy új szerep, az anyaság egy átalakulás. Testben, lélekben, és olyan mélységekben, amiről talán soha nem hittük, hogy bennünk léteznek.
Játékos családi ötletek, amikkel ti is feltalálók lehettek!

Játékos családi ötletek, amikkel ti is feltalálók lehettek!

Tudtátok, hogy június 13. a Magyar Feltalálók Napja? Ezen a napon tisztelgünk a magyar találékonyság és kreativitás előtt, hiszen hazánk számtalan zseniális feltalálót adott a világnak. Szent-Györgyi Albert Nobel-díjas tudósunk ezen a napon jegyeztette be a C-vitamin felfedezését, ezért emlékezünk meg évről évre a magyar találmányok és ötletek világáról. Ez egy szuper alkalom arra, hogy otthon ti is egy kicsit feltalálók lehessetek!
Magyar Feltalálók Napja - amikor a magyar észjárásra büszkék vagyunk

Magyar Feltalálók Napja - amikor a magyar észjárásra büszkék vagyunk

Tudtátok, hogy van egy nap, ami csak a magyar feltalálóké? Minden év június 13-án ünnepeljük a Magyar Feltalálók Napját, amikor a világot formáló magyar elmék előtt tisztelgünk. Ez egy remek alkalom arra, hogy a gyerekekkel együtt felfedezzük, milyen találmányok születtek hazánkban, és hogy mennyi mindent köszönhetünk ezeknek a zseniális ötleteknek.
Tiszta víz, tiszta élmény – kirándulás iható forrásokhoz a családdal

Tiszta víz, tiszta élmény – kirándulás iható forrásokhoz a családdal

Magyarország tele van szebbnél szebb forrásokkal, ahol a természet csendje és a tiszta víz varázsa együtt ad élményt. Hoztam pár igazán hangulatos helyet.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére