Tudtátok, hogy van egy nap, ami csak a magyar feltalálóké? Minden év június 13-án ünnepeljük a Magyar Feltalálók Napját, amikor a világot formáló magyar elmék előtt tisztelgünk. Ez egy remek alkalom arra, hogy a gyerekekkel együtt felfedezzük, milyen találmányok születtek hazánkban, és hogy mennyi mindent köszönhetünk ezeknek a zseniális ötleteknek.
Hozzászólások
DÍJAK ÉS A PÁLYÁZAT RÉSZLETEI ITT!
Azért szeretem gyermekei iskoláját, mert közös értékek mentén nevelnek a szülők és a pedagógusok,színes skálája van az oktatási módszereknek,mindenkor keresik a megújulás lehetőségét és mindenki igyekszik kifejezni méltánylását a másik fél felé. Iskolánk befogadó iskola, ahol sok olyan tanuló megtalálhatja a helyét, akinek valamilyen tanulási vagy beilleszkedési nehézsége van.
erre szavazok :))
Gyermekem mosollyal az arcán megy a suliba és úgy is jön haza:) Hála az őt tanító tanárainak és az iskola légkörének :)))