Jelenlegi hely

Kismama csapattagot keres a Budapestimami!

Évek óta dédelgetjük egy kifejezetten budapesti várandósoknak szóló, 40 részes "sorozat" tervét.

Miről is fog szólni ez a sorozat?

Mindenről, ami hasznos és érdekes lehet egy itt élő kismamának élete izgalmas és felejthetetlen hónapjaiban.

Mindez természetesen a Budapestimamitól megszokott közvetlen, barátságos stílusban.

Mi már egyre távolabb vagyunk a pocakos és kisbabás léttől... ezért arra jutottunk: ideje bővíteni a csapatunkat!

Kit keresünk?

Ideális jelöltünk:

  • Budapesten vagy Pest megyében él.
  • Lehetőleg első gyermekét várja, a várandósság első felében / korai szakaszában van és a következő években akár kistesóban is gondolkodik.
  • Energikus és kreatív: a várandósság hónapjaiban és a babával otthon töltött évek alatt a család mellett szívesen foglalkozna valami "mással" is.
  • Jól kommunikál szóban és írásban.
  • Nyitott szemmel jár és örömmel segít: észreveszi a felbukkanó lehetőségeket és szívesen megosztja másokkal a tapasztalatait.
  • Az "arcát" és a "személyiségét" is szívesen adná a Budapestimami kismamás/kisbabás sorozatához.
  • Nem utolsó sorban: örömmel lenne tagja a Budapestimami csapatának.

Weboldal - és közösségi oldal szerkesztési gyakorlat jó ha van, de nem feltétel: nálunk mindent megtanulhatsz!

Mit lesz a feladat?

  • Mintha naplót írnál: néhány mondatban összefoglalni, hogy kismamaként mi történt veled az adott héten, mi foglalkoztat.
  • Szepesvári Petra fotós hónapról - hónapra dokumentálja a várandósságodat: ezekkel a képekkel illusztráljuk a naplódat, ami neked örök emlék marad.


Ez a kép még 2013-ban készült

  • Sorozatunkban szó lesz a kismama testi-lelki változásairól, életmódról, könyvekről-és filmekről, kismamás programokról, családtámogatásokról és mindenféle "hasznosságról": ezek kitalálásában és összeállításában is számítunk rád!

Sikeres és örömteli együttműködés esetén pedig nem kisebb feladatot bíznánk rád, mint a kismamáknak szóló tartalmaink "menedzselése", tehát akár éveken át Te lehetsz a Budapestimami kismamás témáinak felelőse.

Mit nyújtunk?

Amit kínálunk, az nem munkaviszony, de nem is önkéntességet várunk.

Ha netán a szülés után önálló vállalkozásban gondolkodsz, hogy a magad ura lehess: a Budapestimami segíteni fog a vállalkozásod beindításában és népszerűsítésében. 

A részleteket jelentkezőinkkel személyesen, vagy egy online megbeszélés keretében egyeztetjük.

Kedvet kaptál ahhoz, hogy velünk dolgozz?


Lehet, hogy épp engem keresnek?

KATT IDE ÉS JELENTKEZZ!

Jelentkezési határidő: 2021. március 8.

 Szeretettel várunk:

A Budapestimami csapata

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Fagyi napja: idén se hagyd ki!

Fagyi napja: idén se hagyd ki!

Az Élmény és Szakértelem Alapítvány idén is május 8-án rendezi meg a Magyar Fagylalt Napját. A csatlakozott cukrászdák és fagylaltozók 50%-os akció keretében várják a fagyi szerelmeseit. A kedvezményes fagyiár legalább 4 különböző fagylaltízre és az ezekből vásárolt összes gombócra vonatkozik.
Maxoljuk ki a kávézást!

Maxoljuk ki a kávézást!

Gratulálunk mindenkinek, aki sikeresen teljesítette a nagy húsvéti kihívást: takarítás, sütés-főzés, dekorálás, ajándékvásárlás, bájolgás a rokonokkal. És arra gondoltunk, a tipikus háziasszonynak most pont úgy hiányzik valami jó kis háztartási hack, mint egy nekifutásból hátbavágás. Így a héten arra adunk tippeket, hogyan találhatunk több élvezetet a hétköznapok legegyszerűbb élvezetében: a kávézásban. Mert kávézni jó, pláne, ha valaki szereti.
A digitalizáció változásával az agyunk is jelentősen változott

A digitalizáció változásával az agyunk is jelentősen változott

Nálatok sem csúszik le a kötelező olvasmány, mint kerék az olajos lejtőn? Nem véletlen! Megváltozott a gyerekeink agya a miénkhez képest: nem is egy területen és nem is keveset. Csak az elvárások nem változtak. 
Bolondok napja: Tavaszi tréfák, amikkel a gyerekeket is megnevettetheted

Bolondok napja: Tavaszi tréfák, amikkel a gyerekeket is megnevettetheted

Április 1-je a tréfák és nevetés napja., Mi lehet jobb módja annak, hogy a gyerekeket is bevonjuk, mint egy kis családi móka?

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére