Jelenlegi hely

Az ország első jégfolyosója Budapesten

A különleges jégpálya 2017. február közepéig várja a sportolni vágyókat.

A csepeli jégpálya a Csepeli Szurkolói Aréna mellett található, címe: Budapest, XXI.ker., Szent Imre tér. Az önkormányzat által felállított és támogatott - 25x30 méteres - korcsolyapálya különlegessége, hogy jégfolyosó tartozik hozzá, mely két és fél méter széles és százötven méter hosszú. A jégpálya mellett erdélyi kürtöskalács, forró italok és finom ételek várják a korcsolyázni vágyókat itt helyben, egész télen.

Nyitva tartás:

Hétfő-Péntek: 14.00-22:00 óráig

Szombat -Vasárnap és ünnepnapokon: 8:00-22:00 óráig

Iskolai csoportoknak ingyenes hétköznapokon: 8.00-14.00 óráig

Kedvezményes belépődíjak:

Kicsiknek (140cm alatt): 600Ft

Nagyoknak (140cm fölött): 800Ft

Korcsolyakölcsönzés:

Kicsiknek (140cm alatt): 400Ft

Nagyoknak (140cm fölött): 600Ft

Forrás: csepel.hu

 

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Már látogatható a Vörsi Betlehem

Egy kicsi falu különleges látnivalója – Idén is látogatható a Vörsi Betlehem

Tudtad, hogy egy Balaton melletti kis faluban látható Közép-Európa legnagyobb betleheme? Idén 75. alkalommal építette fel Vörsön a falu apraja-nagyja Jézus születésének pillanatát megörökítő bibliai jelenetet, aminek csodájára járnak a világ minden részéről.
Egy tészta és sok szósz

Egy tészta és sok szósz

Van itthon egy kis hús, egy kis ez, egy kis az, de mi legyen belőle? Persze a fénysebességénél is gyorsabban, az sem baj, ha a maradékok is eltűnnek… Na erre ideálisak a szószos tésztaételek és egytálételek.
11 dolog, amire az utazás tanított

12 dolog, amire az utazás tanított

Szélesebb látókör, inspiráció, problémamegoldás, mélyülő önismeret, újabb nézőpontok… Minden utazás tanít valamit.
Bátor ötletek Karácsonyi pulcsikhoz

Bátor ötletek Karácsonyi pulcsikhoz

A legtöbb anyuka jól tudja: kevés az idő, mégis szeretnénk csinosan, kényelmesen és egyedien öltöztetni magunkat és a családot. Sokunknak fontos a fenntarthatóság is, ezért a kinőtt vagy megunt ruhák átalakítása, javítása és újravarrása sokkal vonzóbb, mint a kidobás. És hát valljuk be… egy kis kreatív varrással tényleg pillanatok alatt csodát lehet tenni.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére