Jelenlegi hely

Zöld Pici Piac

Időpont: 2023. április 23., 9.00-17.00
Helyszín:  Fény utcai piac, 1024 Budapest, Lövőház utca 12.

Ezúttal egy vadonatúj helyszínen, a budai Fény utcai piacon rendezzük meg a város legmenőbb baba-mama-gyerek vásárának különleges, zöld változatát.

A Zöld Pici Piac egy olyan vásár, ahol hazai készítők környezetbarát és fenntarthatósági szempontokat előtérbe helyező termékeit tudjátok megvásárolni: kismamáknak, gyerekeknek, babáknak tervezve és nagy gondossággal válogatva.

A Zöld Pici Piacon törekszünk arra, hogy minél kisebb ökológiai lábnyomot hagyjunk, így a kiállítóknál nem lesznek szatyrok, a kuponfüzetet pedig csak online formában tesszük elérhetővé. Titeket is kérünk, hozzatok magatokkal táskát, vagy a helyszínen megvásárolhatjátok a Pici Piac saját menő vászonszatyrát!

A Fény utcai piaccal közösen további fenntartható programokkal készülünk, amelyekről itt az eseményben fogunk hírt adni.

A vásárra a belépés teljesen ingyenes.

További infó

- Budapestimami -

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Élményajándék tippek - felesleges tárgyak felhalmozása helyett

Élményajándék tippek - felesleges tárgyak felhalmozása helyett

Karácsonykor mindenki szeretne örömet szerezni – de egyre többen azt érezzük, hogy a rengeteg tárgy helyett valami maradandóbbra vágyunk. Valami olyanra, ami nem porosodik a polcon, közös élménnyé, emlékké válik.Összegyűjtöttük a legjobb élményajándék-ötleteket, melyeket gyerekeknek, pároknak, nagyszülőknek vagy akár barátoknak is adhatsz – és amelyek könnyedén elérhetők.
Sajtburger leves - A folyékony buresz, amiben a gyerek észre sem veszi a zöldséget!

Sajtburger leves - A folyékony buresz, amiben a gyerek észre sem veszi a zöldséget!

Ugye ismerősek azok a világvége-hangulatú pillanatok, amikor a hűtő előtt állsz, és azon gondolkodsz, mi a csudát főzz? Közben a család olyan válaszokkal támogat, mint „mindegy”, „nem tudom”... 
Decemberi néphagyományok, mágikus és jeles napok

Decemberi néphagyományok, mágikus és jeles napok

Ferenc, János, Borbála, Mikulás... igazán gazdag jeles napokban és különleges alkalmakban december hónap. Mit is csináltak régen elődeink? Honnan tudták, milyen időjárásra számíthatunk vagy kinek hogy hívják majd a jövendőbelijét? 
Már látogatható a Vörsi Betlehem

Egy kicsi falu különleges látnivalója – Idén is látogatható a Vörsi Betlehem

Tudtad, hogy egy Balaton melletti kis faluban látható Közép-Európa legnagyobb betleheme? Idén 75. alkalommal építette fel Vörsön a falu apraja-nagyja Jézus születésének pillanatát megörökítő bibliai jelenetet, aminek csodájára járnak a világ minden részéről.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére