Jelenlegi hely

Pál Feri - Egyensúly a családban és a párkapcsolatban

Időpont: 2023. szeptember 25.
Helyszín: Semmelweis Egyetem 1089 Budapest, Nagyvárad téri elméleti Tömb, Nagyvárad tér 4., Zöld előadó

18:00: PÁL FERI - a teljes est, 90 perces előadás!

Katolikus pap, mentálhigiénés szakember

EGYENSÚLY A CSALÁDBAN ÉS A PÁRKAPCSOLATBAN

Egyensúly és egyensúlyvesztés. A kóros egyensúly és a nélkülözhetetlen egyensúlyvesztés.
Ami segíti a szükséges egyensúlyt; élő rendszerek megfelelő működésének alapigazságai.

Kinek van igaza? Az egymást kölcsönösen kiegészítő szükségletek, értékek, igazságok egyensúlya.
A szenvedély és a biztonság. Alkalmazkodás és önérvényesítés. Hogyan csináljam?

Párkapcsolati és önismereti előadások

Az Iránytű előadás-sorozat folytatódik, ahol pszichológusok, párterapeuták és ismert emberek beszélnek arról, hogy hogyan kerülj egyensúlyba önmagaddal, a másikkal, és a világgal!

További infó

- Budapestimami -

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

"Elfogyott a gyömbérszörp?"

"Elfogyott a gyömbérszörp?"

A gyömbérszörpről először a 90-es években hallottam, a Hupikék törpikék egyik „dalában”. Igaz, akkoriban a gyömbér még nem volt mindennapos vendég a boltok zöldséges pultján. Aztán ahogy egyre könnyebben hozzáférhetővé vált, úgy kedveltem meg én is egyre jobban.
Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Május végén és június elején országszerte virágzik a bodza, amely nemcsak az utak mentén és erdőszéleken illatozik, hanem igazi konyhai és házipatikai kincs is. Sokan ilyenkor indulnak kosárral bodzát szedni, hiszen néhány marék virágból egész évre elegendő szörp, tea vagy akár különleges finomság készülhet.
Május 1 - A májusfa ünnepe

Május 1 - A májusfa ünnepe

Falvainkban az elmúlt években újra divatba jött a májusfa állítás. Tudjátok, mit jelnet?
Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

A mélymedencei izomzat. Akinek már van gyermeke, pontosan tudja, milyen változásokat hoz létre a várandósság és a szülés ebben az izomcsoportban. Alaposan kinyújtja, meggyöngíti, néha pedig még egyéb sérülések is keletkeznek rajta. Ennek következtében megjelenhet az inkontinencia, kitágul a hüvely, megsüllyedhet a méh. Fájhat a derekunk is. A jó hír az, hogy tornával szinte teljesen helyrehozható.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére