Jelenlegi hely

Pagony Garázsvásár

Időpont: 2025. augusztus 28-30.
Helyszín: Marczibányi Téri Művelődési Központ, 1022 Budapest,  Marczibányi tér 5/A

Az évek óta nagy sikerel zajló Pagony Garázsvásár idén is megrendezésre kerül 2025. augusztus 28-30. között a Marczibányi Téri Művelődési Központban. A nyár utolsó hétvégéje remek alkalom
arra, hogy feltöltsük a könyves- és játékpolcokat. Ilyenkor érdemes új olvasnivalókkal, társasjátékokkal és kártyákkal készülni az előttünk álló őszi napokra.

A háromnapos eseményen a látogatók csütörtökön és pénteken reggel 9 és este 7 óra között, valamint szombaton reggel 9 és este 6 óra között válogathatnak a Pagony Kiadó számtalan
könyve és játéka közül. A könyveket 30-70%-os, míg a játékokat 20-50%-os kedvezménnyel lehet megvásárolni a készlet erejéig.

A helyszínen igazi könyves csemegék várják a látogatókat: Berg Judit, Czernák Eszter, Dániel András, Marék Veronika, Pásztohy Panka, Vadadi Adrienn és Wéber Anikó kedvelt művei mellett
számos más elismert és népszerű Pagonyos szerző kötete is megtalálható lesz a kínálatban.

Nyitvatartás:
csütörtökön és pénteken 9.00-19.00
szombaton 9.00-18.00

További infó

- Budapestimami -

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

10 tavaszindító családi bakancslista

10 tavaszindító családi bakancslista

Márciusban valami megmozdul bennünk. Több fény, enyhébb levegő, hosszabb délutánok – és hirtelen mindenki kimozdulna. A tavasz tökéletes alkalom arra, hogy családként is új ritmust találjatok. Nem kell nagy utazás, nem kell költséges program. Elég néhány tudatos, közösen megélt pillanat. Íme egy általános, bárhol megvalósítható tavaszi bakancslista, amelyből kedvetek szerint válogathattok.
Víz nélkül nincs jövő: 7+1 játékos ötlet a Víz Világnapjára gyerekekkel

Víz nélkül nincs jövő: 7+1 játékos ötlet a Víz Világnapjára gyerekekkel

Március 22. a Víz Világnapja, amelyet az ENSZ kezdeményezésére 1993 óta ünneplünk világszerte. A cél egyszerű, mégis óriási jelentőségű: felhívni a figyelmet arra, hogy a víz nem korlátlan erőforrás. Gyerekként a víz játék, pancsolás, esőcsizmás ugrálás a tócsában. Felnőttként felelősség is. A jó hír? A kettő összeérhet. Íme 7+1 játékos, mégis szemléletformáló ötlet, amelyet bárhol az országban megvalósíthattok.
Állati és környezetvédelmi világnapok, jeles napok

Állati és környezetvédelmi világnapok, jeles napok

A pingvin-tudatosság napja vagy a Nemzetközi Fókavadászat-ellenes Nap ismerős? Bizony a Madarak és fák napja mellett több tucatnyi, a növény- és állatvilággal kapcsolatos világnap és jeles nap létezik. Összegyűjtöttük őket, segíthet a pedagógusok óvodai, iskolai munkájában de éppúgy egy otthoni beszélgetés elindításában.
Péntek 13.: A szerencsétlen nap, ami valójában a női energia ünnepe

Péntek 13.: A szerencsétlen nap, ami valójában a női energia ünnepe

A péntek 13 sokakban még ma is óvatos kíváncsiságot vagy akár szorongást kelt. Mintha egy különös, sűrű energia lengené körbe ezt a napot — és talán valóban így van, csak éppen nem úgy, ahogy a modern babona sugallja.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére