Jelenlegi hely

MESH 2025 – Zenei élménypedagógiai találkozó

Időpont: 2025. november 21-22.
Helyszín: Magyar Zene Háza, 1146 Budapest, Olof Palme sétány 3.

Music Edutainment Showcase, azaz MESH. Magyarul „HÁLÓ”, konkrétabban zenei élménypedagógiai találkozó. Ez a lényege ennek a két napnak, ahol igyekszünk minél több jó gyakorlatot bemutatni arra, hogyan lehet a zenét élményszerűen közvetíteni a nagyközönség, kiemelten a gyerekek felé.

Fontos azonban, hogy ez egy találkozási lehetőség is: zenével és ezen keresztül egymással. Ennek szellemében a szombati nap egy válogatás a Zene Házában létrehozott legjobb koncertekből és foglalkozásokból, ahol a család minden tagjának kínálunk programot. 

A nagyszerű előadóknak és pedagógusoknak hála, az óvodás, az iskolás, vagy éppen a fiatal és felnőtt közönség is ugyanúgy megtapasztalhatja, hogy a zene örömforrás. Míg a koncerteken a nagyobb közönségből igyekszünk közösséget kovácsolni, addig a workshopokon a közvetlenebb élményszerzésre nyílik lehetőség.

A nap minden eseménye azt a lehetőséget kínálja, hogy zenei előképzettség nélkül, bárki megtapasztalhassa, milyen élmény elmerülni a zenében. 

További infó

- Budapestimami -

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Május 1 - A májusfa ünnepe

Május 1 - A májusfa ünnepe

Falvainkban az elmúlt években újra divatba jött a májusfa állítás. Tudjátok, mit jelnet?
Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

A mélymedencei izomzat. Akinek már van gyermeke, pontosan tudja, milyen változásokat hoz létre a várandósság és a szülés ebben az izomcsoportban. Alaposan kinyújtja, meggyöngíti, néha pedig még egyéb sérülések is keletkeznek rajta. Ennek következtében megjelenhet az inkontinencia, kitágul a hüvely, megsüllyedhet a méh. Fájhat a derekunk is. A jó hír az, hogy tornával szinte teljesen helyrehozható.
Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

2026-ban minden a mesterséges intelligenciáról szól... Körülöttünk van, alakítja a munkánkat, a mindennapjainkat, csak éppen senki nem magyarázta el nekünk magyarul, érthetően, hogy mit kezdjünk vele. Eddig.
Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

“Hogy vonzottam be? Kötődési zavarom van? Kapcsolatfüggő vagyok?” Kérdezi sok nő tanácsadói praxisomban a bántalmazó kapcsolatáról. Bár ezek a nők a saját lelkükben keresik a hibát, nem ott van a baj.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére