Jelenlegi hely

MentesFeszt 2023

Időpont: 2023. február 25-26., 11.00-18.00
Helyszín: ELTE Lágymányosi Campus Északi Tömb, 1117 Budapest, Pázmány Péter stny. 1/A III. épület

A glutén-, laktóz és cukormentes egészségtudatos termékek és szolgáltatások fesztiválja

Idén februárban megrendezzük az első Kárpát-medencei mentes találkozót! Társszervezőnk és egyben hatalmas segítségünk ebben a CED, akikkel közösen dolgozunk azon, hogy minden látogató fantasztikus élményekkel és hasznos tapasztalattal távozzon a fesztről.

Egy olyan könnyed 2 napos, színes de egyben szakmai fesztivál életre hívása a célunk, ahol minden egészségtudatos ember megtalálhatja a számára legideálisabb étrendet.
2 szinten, több mint 1000 nm-en vonultatjuk fel a "mentes" irányzatok legnevesebb szereplőit.

Amivel készülünk Nektek: kiállítás, szakmai előadások, kispiac, gasztro udvar, vegán bor és sajt mustra és megannyi érdekesség.

A rendezvény könnyen megközelíthető néhány perces sétával a Petőfi híd budai hídfőjétől (4-6 villamos), vagy a Lágymányosi híd budai hídfőjétől (1-es villamos).
Gépkocsival érkező vendégeink számára több száz ingyenes parkolóhelyet tudunk a rendezvénytől néhány méterre biztosítani.

14 éven alattiaknak a belépés ingyenes.

További infó

- Budapestimami -

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Ingerlékeny, türelmetlen, túl van pörögve? És tessék mondani, hogy aludt?

Ingerlékeny, türelmetlen, túl van pörögve? És tessék mondani, hogy aludt?

Egyre több ismerősöm említi, hogy nem alszik jól, fáradt, türelmetlenebb, rosszabbul koncentrál, nem halad olyan gyorsan a napi feladatokkal. Ijesztőbb, hogy tinédzser gyerekeim ugyanezzel küzdenek időnként.
Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

A technológia fejlődése minden korban befolyásolta az emberek életvitelét, szokásait. Napjainkban a világháló játszik jelentős szerepet életünkben. El kell ismerni az Internet gazdag információforrás, széleskörű a felhasználhatósága. Azonban egyre több tudományos bizonyíték mutat arra, hogy a túlzott használata a droghoz hasonlóan függőséget alakíthat ki.
A trambulin veszélyesebb, mint a biciklizés, a rollerezés vagy a hintázás? - A gyermektraumatológus válaszol

A trambulin veszélyesebb, mint a biciklizés, a rollerezés vagy a hintázás? - A gyermektraumatológus válaszol

A trambulin közkedvelt szabadtéri eszköz, azonban azt szem előtt kell tartani, hogy nem játék, hanem akrobatikus sportszer. A nem megfelelő használata sok balesetet okozhat.
A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

Akár a gyermeki játszótéri barátságokról, akár a felnőttek közötti évtizedes kapcsolatokról van szó, a barátság az egyik legfontosabb kapocs az életünkben. Ezek az idézetek segítenek szavakba önteni azt, amit érzünk – és amit talán nem is tudtunk eddig kimondani.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére