Jelenlegi hely

Majális az Erzsébet-ligetben

Időpont: 2022. május 1.
Helyszín: Corvin Művelődési Ház, 1165 Budapest Hunyadvár u. 43/C

Az aktuális családi programokért KATTINTS IDE!
Még több program (börzék, nyílt napok, babamama - és kismama programok, táborok, strandok, játszóterek stb.) ITT!

Program:

10:00 Gólyalábas mese: A Nap és a Hold elrablása

 11:00 Eszterlánc mesezenekar, gyerkőc koncert

 12:00 Májusfa állítás

 12.20 Kertvárosi gyerek- és ifjúsági bemutatók a színpadon

 13:20  TOMBOLASORSOLÁS

 13:30 Népszerű slágerek Peller Károly és Szendy Szilvi előadásában

Velvart BMX Suli: látványos airbag show

 gólyalábas komédiások

 15:20  Gyertyán Bezs bűvész

 15:30 Radics Gigi élő zenei koncert

 16:40  Rippel Brothers

 17:00 Jammal

 17:50 TOMBOLASORSOLÁS

 19:00 KFT koncert

További infó

- Budapestimami -

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

A technológia fejlődése minden korban befolyásolta az emberek életvitelét, szokásait. Napjainkban a világháló játszik jelentős szerepet életünkben. El kell ismerni az Internet gazdag információforrás, széleskörű a felhasználhatósága. Azonban egyre több tudományos bizonyíték mutat arra, hogy a túlzott használata a droghoz hasonlóan függőséget alakíthat ki.
A trambulin veszélyesebb, mint a biciklizés, a rollerezés vagy a hintázás? - A gyermektraumatológus válaszol

A trambulin veszélyesebb, mint a biciklizés, a rollerezés vagy a hintázás? - A gyermektraumatológus válaszol

A trambulin közkedvelt szabadtéri eszköz Azonban azt szem előtt kell tartani, hogy nem játék, hanem akrobatikus sportszer. A nem megfelelő használata sok balesetet okozhat.
A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

Akár a gyermeki játszótéri barátságokról, akár a felnőttek közötti évtizedes kapcsolatokról van szó, a barátság az egyik legfontosabb kapocs az életünkben. Ezek az idézetek segítenek szavakba önteni azt, amit érzünk – és amit talán nem is tudtunk eddig kimondani.
Barátság világnapja – Ünnepeljük együtt az élet legszebb kapcsolatait!

Barátság világnapja – Ünnepeljük együtt az élet legszebb kapcsolatait!

Július 30. az a nap, amikor a barátságokat ünnepeljük. Az ENSZ által is elismert Barátság világnapja nemcsak arról szól, hogy felhívjuk egy régi barátunkat vagy megköszönjük a társaságot valakinek, aki fontos számunkra, hanem arról is, hogy a család legkisebb tagjai is megtanulják, milyen értékes a barátság.

Partnereink

Képmás Magazin
Családháló
Három Királyfi, Három Királylány Mozgalom
Tehetségműhely Közhasznú Alapítvány
NOE
Ugrás az oldal tetejére