Jelenlegi hely

LED’s Run - Éjszakai futás a Puskás Arénában

 Időpont: 2025. szeptember 26., 19:00 (Gyülekező és hangolódás: 17:00)
 Helyszín: Puskás Aréna, 1143 Budapest, Istvánmezei út 1.

Egy este, amikor nem a csillagok, hanem mi világítjuk be az éjszakát.
Egy este, amikor a futás fesztivállá, a stadion fényáradattá, a mozgás pedig közös élménnyé válik.
Egy este, amit évről évre izgalommal várunk - ez a LED’s Run varázslatos éjszakája.

Puskás Arénában fénybe borítjuk az éjszakát. Ezernyi világító kiegészítővel futunk végig a stadionban, amely megtelik mozgással, zenével és ragyogással.

Fényfestés, DJ, tűzzsonglőrök, LED-es artisták és fényruhába öltözött táncosok gondoskodnak arról, hogy a futás minden pillanata fesztiválhangulatban teljen. A rajt előtt közös, energikus bemelegítés segít, hogy test és lélek is ráhangolódjon a különleges estére.

Mi vár rád?

- Futás fényárban: 2025. szeptember 26-án a Puskás Arénában két táv közül választhatsz: a 2000 méteres körön akár családdal közösen élhetitek át a varázst, míg az izgalmasabb 5000 méteres futáson megtapasztalhatod a fényben úszó stadion hangulatát.

- Fesztiválhangulat: A futás előtt közös bemelegítés indítja be az estét, közben és utána pedig fényfestés , tűzzsonglőrök , LED-es artisták , fényruhába öltözött táncosok  és DJ  gondoskodnak arról, hogy minden pillanat igazi show legyen.

- Világító rajtcsomag: Te hozod a lendületet, mi adjuk az egyedi - csak erre az estére készült - technikai pólót, valamint a világító eszközöket is, de hozhatsz bármit, ami fényt ad, legyen az fejlámpa, LED-es lufi, világító karkötő vagy akár a mobilod fénye.

Nevezés és díjak:

A Led’s Run éjszakai futás a Sportoló Nemzet Program keretén belül valósul meg. A futóversenyen való részvételhez és a kedvezményes nevezés igénybevételéhez Sportoló Nemzet Klubtagság szükséges. Egy klubkártyaszámmal egy nevezés adható le. Ha még nem vagy klubtag, ne hagyd ki – regisztrálj néhány kattintással a sportolonemzet.hu/regisztracio oldalon.

„Early bird” nevezés - szeptember 3. éjfélig:
 2 km-es táv: 3.000 Ft
 5 km-es táv: 4.500 Ft
Érdemes mielőbb nevezni, hiszen aki szeptember 3. éjfélig megteszi, nemcsak biztosítja a helyét, hanem egy különleges, kizárólag erre az estére tervezett, limitált kiadású LED’s Run technikai futópólót is ajándékba kap a rajtcsomagban.

Nevezés - szeptember 4-23. között:
 2 km-es táv: 3.500 Ft
 5 km-es táv: 5.500 Ft

14 év alattiak számára a nevezés díjmentes.
A kedvezmény igénybevételéhez a rajtszám átvételekor szükséges bemutatni az érvényes diákigazolványt.

További infó ITT és ITT

- Budapestimami -

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Sajtburger leves - A folyékony buresz, amiben a gyerek észre sem veszi a zöldséget!

Sajtburger leves - A folyékony buresz, amiben a gyerek észre sem veszi a zöldséget!

Ugye ismerősek azok a világvége-hangulatú pillanatok, amikor a hűtő előtt állsz, és azon gondolkodsz, mi a csudát főzz? Közben a család olyan válaszokkal támogat, mint „mindegy”, „nem tudom”... 
Decemberi néphagyományok, mágikus és jeles napok

Decemberi néphagyományok, mágikus és jeles napok

Ferenc, János, Borbála, Mikulás... igazán gazdag jeles napokban és különleges alkalmakban december hónap. Mit is csináltak régen elődeink? Honnan tudták, milyen időjárásra számíthatunk vagy kinek hogy hívják majd a jövendőbelijét? 
Már látogatható a Vörsi Betlehem

Egy kicsi falu különleges látnivalója – Idén is látogatható a Vörsi Betlehem

Tudtad, hogy egy Balaton melletti kis faluban látható Közép-Európa legnagyobb betleheme? Idén 75. alkalommal építette fel Vörsön a falu apraja-nagyja Jézus születésének pillanatát megörökítő bibliai jelenetet, aminek csodájára járnak a világ minden részéről.
Egy tészta és sok szósz

Egy tészta és sok szósz

Van itthon egy kis hús, egy kis ez, egy kis az, de mi legyen belőle? Persze a fénysebességénél is gyorsabban, az sem baj, ha a maradékok is eltűnnek… Na erre ideálisak a szószos tésztaételek és egytálételek.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére