Jelenlegi hely

KOLIBRI30 – 30 éves jubileumi gálaműsor

Időpont: 2022. május 14., 10.00-20.00
Helyszín: Kolibri Színház, 1061 Budapest, Jókai tér 10.

Az aktuális családi programokért KATTINTS IDE!
Még több program (börzék, nyílt napok, babamama - és kismama programok, táborok, strandok, játszóterek stb.) ITT!

Harminc éves a Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház

Komoly felnőttkorba lépett a Kolibri Színház: az elmúlt 30 év sikerdarabjait sok vidámsággal, szóval, bábbal, zenével, a társulat és meghívott vendégek közreműködésével idézik fel. Egész nap tart az ünneplés, kicsiknek és nagyoknak, korhatár nélkül.

A kerek évforduló kiváló alkalom arra, hogy együtt ünnepeljük az elmúlt évtizedekben az alapító tagokhoz csatlakozó, több generációt felvonultató társulatot, szerzőket, alkotótársakat és az évek során velünk együtt felnövekvő, minket szerető közönséget.

Jubilálunk a szülőkkel, tanárokkal és gyerekekkel, akik visszatérőn választják előadásainkat, újranézik a régi kedvenceket, izgatottan és bizalommal várják az új bemutatókat, a kolibris meglepetéseket.

Program

10.00 Kolibri 30 – Locspocs és a sárkánylány c. előadás

14.00 Kolibri 30 – játékos Kvíz vetélkedő
A közös játék során hallgathatunk fülbemászó dallamokat, megcsodálhatjuk számos előadás jelmezét, kipróbálhatjuk Háry János szekerét, felülhetünk János vitéz lovára. Megismerhetünk érdekes színházi mesterségeket és talalkozhatunk a Kolibri Színház művészeivel. 

19.00 Kolibri 30 – Gála
Az elmúlt 30 év előadásainak dalaiból készült válogatással zárjuk a születésnapot.

További infó

- Budapestimami -

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

A technológia fejlődése minden korban befolyásolta az emberek életvitelét, szokásait. Napjainkban a világháló játszik jelentős szerepet életünkben. El kell ismerni az Internet gazdag információforrás, széleskörű a felhasználhatósága. Azonban egyre több tudományos bizonyíték mutat arra, hogy a túlzott használata a droghoz hasonlóan függőséget alakíthat ki.
A trambulin veszélyesebb, mint a biciklizés, a rollerezés vagy a hintázás? - A gyermektraumatológus válaszol

A trambulin veszélyesebb, mint a biciklizés, a rollerezés vagy a hintázás? - A gyermektraumatológus válaszol

A trambulin közkedvelt szabadtéri eszköz Azonban azt szem előtt kell tartani, hogy nem játék, hanem akrobatikus sportszer. A nem megfelelő használata sok balesetet okozhat.
A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

Akár a gyermeki játszótéri barátságokról, akár a felnőttek közötti évtizedes kapcsolatokról van szó, a barátság az egyik legfontosabb kapocs az életünkben. Ezek az idézetek segítenek szavakba önteni azt, amit érzünk – és amit talán nem is tudtunk eddig kimondani.
Barátság világnapja – Ünnepeljük együtt az élet legszebb kapcsolatait!

Barátság világnapja – Ünnepeljük együtt az élet legszebb kapcsolatait!

Július 30. az a nap, amikor a barátságokat ünnepeljük. Az ENSZ által is elismert Barátság világnapja nemcsak arról szól, hogy felhívjuk egy régi barátunkat vagy megköszönjük a társaságot valakinek, aki fontos számunkra, hanem arról is, hogy a család legkisebb tagjai is megtanulják, milyen értékes a barátság.

Partnereink

NOE
Tehetségműhely Közhasznú Alapítvány
Képmás Magazin
Három Királyfi, Három Királylány Mozgalom
Családháló
Ugrás az oldal tetejére