Jelenlegi hely

Karantén záró, gyereknapi óriásbuborék party a Margitszigeten

Időpont: 2020. május 31., 10.00-15.00
Helyszín: Margitszigeti Nagyrét, Budapest, 1138

Óriásbuborékra fel! Gyertek el a családdal, és töltsük közös bubizással a gyereknapot! 

Végre vége a kijárási korlátozásnak, és még gyereknap is lesz. Így egy hatalmas ÓRIÁSBUBORÉK party-ra hívunk mindenkit a Margitszigeti Nagyrétre. Az óriásubikhoz az eszközöket mi biztosítjuk, Ti a jókedvért vagytok felelősök! Természetesen bármilyen bubifújót ér hozni! 
Kérünk Titeket, hogy a biztonsági előírásokat (legalább 1,5 méteres távolság) lehetőség szerint tartsátok be, valamint a szájmaszk és kesztyű használata ajánlott.

A program ingyenes.

További infó

- Budapestimami -

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Egy apró szó, ami megváltoztatja az életünket - Hála világnapja

Egy apró szó, ami megváltoztatja az életünket - Hála világnapja

Szeptember 21-én a világ a hála világnapját ünnepli. Első hallásra talán furcsán hangzik, hogy egy külön napot szánunk ennek az érzésnek, pedig ha jobban belegondolunk, kevés dolog van, ami ennyire képes átalakítani a mindennapjainkat.
Jót tenni jó – családi ötletek a Jótékonyság Világnapjára

Jót tenni jó – családi ötletek a Jótékonyság Világnapjára

Szeptember 5-én a világ minden táján a jótékonyságot ünneplik. Ez nem egy „nagy szavakból álló” ünnep, hanem inkább emlékeztető: mindannyian képesek vagyunk jobbá tenni valakinek a napját, néha egészen apró dolgokkal.
Támogatás a gyermekvállalás útvesztőjében

Támogatás a gyermekvállalás útvesztőjében

Sok pár életében elérkezik az a pillanat, amikor úgy érzik: készen állnak arra, hogy bővüljön a család, és gyermek érkezzen az életükbe.
A háziasszonyok dicsérete

A háziasszonyok dicsérete

Valójában mit jelent háziasszonynak lenni? Ha be tudnánk lesni az emberek fejébe, hogy valóban az őszinte véleményüket kapjuk meg, akkor valami ilyesmit találnánk: sütni-főzni, mosni-vasalni, takarítani, rendben tartani. Hát vágyhat ennél többre egy modern, öntudatos nő 2025-ben?

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére