Jelenlegi hely

Családi kutyás nap a papkerti kutyafuttatónál

Időpont: 2021. július 17., 9.00-14.00
Helyszín: Papkerti Kutyafuttató, 1024 Budapest, Mechwart tér 1.

Tanulj, hogy taníthasd! - Családi kutyás nap a papkerti kutyafuttatónál és környékén.

Július 17-én (szombaton) 9 és 14 óra között az Országos Munkakutya SE és a II. kerületi Önkormányzat közös rendezésében kicsiknek és nagyoknak tartunk az ebtartással kapcsolatos témákban játékos felkészítőt és tanácsadást.

Programok:

„Felelős kisgazdi” program keretében játékos interaktív feladatok segítségével tanulhatnak a gyerekek is.

„Rögtönzött kutya suli” kezdő és haladó kutyatartók részére.

„Kérdezz az állatorvostól” program keretében egy állatorvos segíti a hozzá fordulókat személyes tanácsadással. Lesz

Kutyakozmetikus ad tanácsot az alapvető higiénés kérdésekben

„Fő az egészség” program keretében egy kutya fiziológus kicsi és nagy kutyusok mozgása, mozgatása és egészségük megtartása témakörökben.

 

Ezen kívül játékos versenyekkel, mini-kiképzéssel, kutyusnak – gazdinak személyre szabott tanácsadással, a kerületi ebtartással összefüggő egyéb kérdésekkel, témakörökkel is készülünk.

Az eseményre szeretettel várjuk a gazdikat, a kutyusok oltási könyvvel vehetnek részt.

További infó

- Budapestimami -

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Május 1 - A májusfa ünnepe

Május 1 - A májusfa ünnepe

Falvainkban az elmúlt években újra divatba jött a májusfa állítás. Tudjátok, mit jelnet?
Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

A mélymedencei izomzat. Akinek már van gyermeke, pontosan tudja, milyen változásokat hoz létre a várandósság és a szülés ebben az izomcsoportban. Alaposan kinyújtja, meggyöngíti, néha pedig még egyéb sérülések is keletkeznek rajta. Ennek következtében megjelenhet az inkontinencia, kitágul a hüvely, megsüllyedhet a méh. Fájhat a derekunk is. A jó hír az, hogy tornával szinte teljesen helyrehozható.
Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

2026-ban minden a mesterséges intelligenciáról szól... Körülöttünk van, alakítja a munkánkat, a mindennapjainkat, csak éppen senki nem magyarázta el nekünk magyarul, érthetően, hogy mit kezdjünk vele. Eddig.
Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

“Hogy vonzottam be? Kötődési zavarom van? Kapcsolatfüggő vagyok?” Kérdezi sok nő tanácsadói praxisomban a bántalmazó kapcsolatáról. Bár ezek a nők a saját lelkükben keresik a hibát, nem ott van a baj.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére