Jelenlegi hely

Család És Karrier? - Folytatódik az előadás-sorozat

Hiteles emberek, ismert szakértők, hasznos tudás, izgalmas témák.

A Három Királyfi, Három Királylány Mozgalom 2012-ben indította el népszerű párkapcsolati előadássorozatát "Család és Karrier?" címmel.

Azóta minden év tavaszán és őszén megszervezik ezt az eseményt többek között olyan neves előadókkal, mint Bagdy Emőke, Pál Ferenc, Mihalec Gábor, Almásy Kitti, Böjte Csaba, Kozma-Vízkeleti Dániel, Belső Nóra vagy Purebl György.

Az előadásokon párválasztási, párkapcsolati témákat járnak körbe és kiemelten foglalkoznak a gyermekvállalás/karrierépítés összeegyeztethetőségének kérdésével. 

A Három Királyfi, Három Királylány Mozgalom célja, hogy a tervezett gyermekek megszülessenek hazánkban.
Skrabksi Fruzsinával, a Mozgalom vezetőjével készült interjúnk ITT olvasható.

Októbertől új előadások

Ősztől folytatódik a sorozat, az első előadásra október 15-én kerül sor. 

A beszélgetések 18 órától kezdődnek.
Helyszín: Semmelweis Egyetem, Budapest 1089, Nagyvárad tér 4.

Őszi programok

2018. október 15.
18:00 Családbarát program - Szülőként hatékonyan a munkahelyen
          A beszélgetés résztvevői: Marton Éva, Győri Márta és Révész Bálint
          Moderátor: Ujvári Enikő
19:20 Dr. Papp Miklós: Házas életstílus  

2018. november 05.
18:00 Férfi és nő szerepe ma a családban
          A beszélgetés résztvevői: Krúdy Tamás és Krúdy Zsófia
          Moderátor: Keresztes Ilona
19:20 Orvos Tóth Noémi​: Családi minták hatása párkapcsolatainkra

2018. november 19.
18:00 Dr. Mihalec Gábor​: Szeresd magadat is! - Érzelmileg egészséges emberek egy dinamikus kapcsolatban
19:20 Dr. Császár-Nagy Noémi​: Apaseb párkapcsolati összefüggései

2018. december 03.
18:00 Felkérés alatt
19:20 Dr. Pilling János: Vágytakaró. Szexualitás a házasságban

Regisztráció az előadásokra

- Budapestimami -

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

A tavasz első hírnökei, a hóvirág, a krókusz, a tőzike, a nárcisz után előbújtak lila színben pompázó és illatos ibolyák is. Az ibolya azon túl, hogy ehető növény, jótékony hatással van az emberi szervezetre. 
Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

A hirtelen időváltás, amit az óraátállítás okoz, megterheli a nagyok és kicsik bioritmusát is.
Húsvéti dekorációk otthonra – varrd meg maradék anyagokból!

Húsvéti dekorációk otthonra – varrd meg maradék anyagokból!

Húsvét közeledtével a boltok tele vannak dekorációkkal, de valljuk be: a saját kezűleg készített díszek sokkal hangulatosabbak. Ráadásul ez egy szuper kis kreatív program – akár egy nyugodt esti „énidő”, akár közös alkotás a gyerekekkel.
Tavaszi gardróbmentés - kezdő varróknak is

Tavaszi gardróbmentés - kezdő varróknak is

Ahogy beköszönt a tavasz, előkerülnek a könnyedebb ruhák – és sokszor ilyenkor vesszük észre, hogy némelyik darab már nem olyan izgalmas, mint tavaly. A jó hír az, hogy néhány apró varrási trükkel új életet adhatsz a kedvenceidnek, ráadásul olyan megoldásokkal, amiket egy kezdő is bátran megcsinál. Ha még nem tudsz varrógéppel dolgozni, érdemes elsajátítani: gyorsabb, szebb és magabiztosabb lesz tőle minden átalakítás.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére