Jelenlegi hely

Hírlevél - Lássuk a medvét!

Kedves [név]!

Ma kiderül minden. Na, jó minden azért nem, de hogy jön-e már a tavasz, az mindenképp eldől, hisz a néphagyomány szerint február 2-án minden rendes medve kijön a barlangjából, és megjósolja, hogy mikor érkezik a tavasz. Ha szép, napos idő van, és "meglátja az árnyékát", akkor bajban vagyunk, mert hosszú lesz a tél...

Tudod mit? Mit nekünk medve? És mit nekünk tavasz, mikor ennyi klassz dolgot hoztunk! ;)

VÁR A SIKLÓSI VÁR

Nyerj osztálykirándulást gyermekednek!
Az Imami nagyszabású játéka osztályoknak!

Igen, jól látod az egész osztály nyerhet egy szuper kirándulást tárlatvezetéssel, élő történelem órával és komplett ebéddel a Siklósi várba!

Ez nem egy várrom nézés lesz, hanem egy rendhagyó időutazás, egy csodálatos, megújúlt várba, interaktív programokkal, a játékországban lovagokkal, hercegnőkkel, apródokkal és mesterekkel.

Ó, EZ JÓL HANGZIK, MEGNÉZEM!

MINDEN JÁTÉKOS NYER!
(A nyeremény felhasználható: 2018.nov.15-ig)

A fődij:
- A Siklósi Vár megtekintése tárlatvezetéssel, élő történelem órával, ÉS
- Ajándék ebéd az egész osztálynak.

Garantált ajándék minden játékosnak!
- Ingyenes tárlatvezetés élő történelem órával (Értéke: 5000 Ft), VAGY
- Kalács és kakaó a megfáradt utazóknak.

JÁTSZOM AZ OSZTÁLYKIRÁNDULÁSÉRT! 

MARADJUNK A NYEREMÉNYEKNÉL!

Játssz és nyerj ezekkel is!
Nyereményjátékaink a héten

HOL ÉRTESÜLHETEK ELSŐKÉNT AZ ÚJ JÁTÉKOKRÓL?

GYERE, KÖVESD A BUDAPESTIMAMI FB OLDALÁT!

 BESEGÍTÜNK A MEDVÉNEK

Farsangolás és télűzés 

NA, EZT VAJON KITALÁLOD?

KI TUDJA, MILYEN JELMEZ EZ?

IDŐ-PARA

Sürgős vagy fontos?

MOST LEGYÉL VELE, MIELŐTT ELJÁR AZ IDŐ

MINŐSÉGI IDŐ - 15 TIPP SZÜLŐKNEK

LELKIERŐ - ELVITELRE

Nehéz témák, egyedi nézőpontok

NEHÉZ NAPOKRA

21 DOLOG, AMI MIATT ANNYIRA JÓ ÉLNI, ÉS SEMMI KÖZE A PÉNZHEZ

WELCOME FEBRUÁR

 Ez ám a kavalkád!

Bővebb infó és még több családi program ITT! 

Szeretettel,
Kinga és Lilla
a Budapestimamik

Ezt a levelet azért kaptad, mert regisztráltál a budapest.imami.hu, a pest.imami.hu vagy a buda.imami.hu weboldalon. Adatkezelés nyilvántartási száma: NAIH-86315/2015 Ha nem szeretnél több ilyen emailt kapni, kérjük írj egy e-mailt a budapest@imami.hu címre vagy az alábbi linkre kattintva egyetlen gomb nyomással törlünk az adatbázisból: [url:leiratkozás]Leiratkozás[/url:leiratkozás]
Bizonyos emailcímek (pl. freemail, citromail, hotmail, vipmail) birtokosaival való kommunikációnkban gyakran felmerülnek problémák. Ha van más emailcímed, itt módosíthatod a jelenlegit (valamint adataidat is itt módosíthatod): [url:adatmódosítás]Adatok módosítása[/url:adatmódosítás]   

 

 

 

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

5+1 Nem tucatajándék Valentin napra

5+1 Nem tucatajándék Valentin napra

Ha igazán egyedi és személyre szabott Valentin-napi ajándékot szeretnél, akkor érdemes olyat választani, ami nemcsak különleges, hanem érzelmileg is jelentőségteljes.
Nézzünk hóemberes filmeket!

Nézzünk hóemberes filmeket!

Tudtad, hogy január 18-án ünnepeltük a hóemberek világnapját? Ugyan igazi hó nem nagyon esett még idén, így elmaradt a hóemberépítés is, bekuckózni viszont ér. Remek választás olyan filmeket nézni, amelyek a hóemberekhez, a télhez és a téli csodákhoz kapcsolódnak.
Gyermekkori ekcéma: Okok, tünetek és kezelési lehetőségek

Gyermekkori ekcéma: Okok, tünetek és kezelési lehetőségek

A gyermekkori ekcéma, más néven atópiás dermatitisz, az egyik leggyakoribb bőrbetegség, amely már csecsemőkorban megjelenhet. Bár nem fertőző, a viszkető, száraz és gyulladt bőr jelentős kellemetlenséget okozhat a gyermekeknek és szüleiknek egyaránt. Az ekcéma hátterében genetikai és környezeti tényezők állhatnak, de megfelelő ápolással és életmódbeli változtatásokkal jól kezelhető.
Új lendület a második félévre: kreatív tanulási technikák, amiket érdemes kipróbálni otthon

Új lendület a második félévre: kreatív tanulási technikák, amiket érdemes kipróbálni otthon

Véget ért a tanév első fele, és már a szülők is kézhez kapták gyermekeik félévi értesítőjét az elért osztályzatokról. De mit tehetsz szülőként, ha a jegyek nem felelnek meg az elvárásaidnak? Hogyan támogathatod gyermekedet abban, hogy önbizalma és tanulási kedve kitartson a tanév hátralévő részében?

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére