Jelenlegi hely

Ingyenes óriáshomokozó és közösségi programok Újpesten

Az Újpesti Önkormányzat szervezésében a Szent István téren óriáshomokozó, sport- és közösségi programok, társasjátékok, foglalkozások várják a gyerekeket nyáron.

Újpest Önkormányzata idén is megnyitja a nyár legnagyszerűbb és legnagyobb játszóterét a Szent István téren. A 2016-ban a Nemzetközi Olimpiai Bizottság szakterületi partnerszervezete által „Take back your streets... Take back your future" (Vedd vissza az utcáidat... Vedd vissza a jövőd) elnevezésű díjban részesült, töretlen sikerű programsorozat ebben az évben is remek kikapcsolódással, sokszínű játékokkal, sport- és közösségi programokkal várja két hónapon keresztül az érdeklődőket.

A hatalmas játszótéren kicsik és nagyok egyaránt megtalálhatják a kedvükre való foglalkozást. Változatos sport-, és közösségi programokat, vizes játékokat, óriási társasjátékokat szerveznek. Lehet focizni, kosarazni, pingpongozni, csocsózni, tollasozni, frizbizni, vagy az óriás sakkal-, malommal-, társasjátékokkal játszani.

Nyitvatartás: 2018. június 14. – augusztus 12. között hétköznap 9.00 – 19.00-ig, hétvégén 15.00-19.00-ig.

Megközelítés: Az M3-as metró Újpest Központ megállójától pár perc séta.

A szervezők rendszeres foglalkozásokat is tartanak: gyurmázás, aszfaltrajz, festés, gyöngyfűzés lesz az érdeklődő gyerekeknek. A rendezvény ingyenes.

További infó

- Budapestimami -

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Maxoljuk ki a kávézást!

Maxoljuk ki a kávézást!

Gratulálunk mindenkinek, aki sikeresen teljesítette a nagy húsvéti kihívást: takarítás, sütés-főzés, dekorálás, ajándékvásárlás, bájolgás a rokonokkal. És arra gondoltunk, a tipikus háziasszonynak most pont úgy hiányzik valami jó kis háztartási hack, mint egy nekifutásból hátbavágás. Így a héten arra adunk tippeket, hogyan találhatunk több élvezetet a hétköznapok legegyszerűbb élvezetében: a kávézásban. Mert kávézni jó, pláne, ha valaki szereti.
A digitalizáció változásával az agyunk is jelentősen változott

A digitalizáció változásával az agyunk is jelentősen változott

Nálatok sem csúszik le a kötelező olvasmány, mint kerék az olajos lejtőn? Nem véletlen! Megváltozott a gyerekeink agya a miénkhez képest: nem is egy területen és nem is keveset. Csak az elvárások nem változtak. 
Bolondok napja: Tavaszi tréfák, amikkel a gyerekeket is megnevettetheted

Bolondok napja: Tavaszi tréfák, amikkel a gyerekeket is megnevettetheted

Április 1-je a tréfák és nevetés napja., Mi lehet jobb módja annak, hogy a gyerekeket is bevonjuk, mint egy kis családi móka?
Űrhajózás világnapja: Ti melyik izgalmas programot valósítjátok meg?

Űrhajózás világnapja: Ti melyik izgalmas programot valósítjátok meg?

Az Űrhajózás Világnapját minden évben április 12-én ünneplik, mivel ezen a napon, 1961-ben Jurij Gagarin szovjet űrhajós elsőként repült a világűrbe a Vosztok-1 űrhajó fedélzetén. Ez a nap remek alkalom arra, hogy a gyerekekkel együtt felfedezzétek a világűr csodáit!

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére