Jelenlegi hely

Nyitnikék Óvoda-“Zöld Ovi” Tagóvoda Csepeli átjáró

Cím: 1203 Budapest, Csepeli átjáró 10/a.
Tel.: 283-0631
Email: gubacsovi@gmail.com
Web: http://www.nyitnikek-ovoda.hu

Intézményvezető: Leskó Mária

Óvodánk közel 50 éve működik a Gubacsi lakótelep – majd a Mediterrán lakópark-  csendes, zöld övezetében.
A hosszú évek alatt a “Béke szigete” jelző szorosan hozzánőtt az intézményhez.
Három, majd 2006- tól 4 csoportnak ad otthont.
 
A hozzánk járó gyerekek a Helyi Nevelés Program alapján a környező világot folyamatos, egymásra épülő tevékenységek közben ismerik meg. A temészettel, a környezettel való harmonikus együttélésre nevelés, a természetszerető és azt értő, érző személyiség alakítása a célunk. Igyekszünk kialakítani a környezet iránti pozitív viselkedést a rácsodálkozás, a felfedezés örömével.
 
Nevelő munkánk elismeréseként 2006 óta a “ZÖLD ÓVODA” cím birtokosa intézményünk.

Forrás: http://www.nyitnikek-ovoda.hu


A Budapestimami 2012 őszi "A mi óvodánk" című pályázata keretében sok szülő osztotta meg gyermeke óvodájával kapcsolatos tapasztalatait. Az akkor beküldött véleményeket ITT OLVASHATOD.

Hozzászólások

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

4+1 tipp, hogy nyaralás alatt is megőrizd az alakod és az egészséged

4+1 tipp, hogy nyaralás alatt is megőrizd az alakod és az egészséged

A nyár és a nyaralás a feltöltődésről szól. Nem mindenkinek van kedve kemény edzésekhez és kalória számoláshoz. Néhány egyszerű szokással úgy is élvezheted a pihenést, hogy közben a tested és az egészséged is hálás lesz érte.
Amikor a tűzhelynek is melege van... könnyű nyári vacsoratippek főzés nélkül

Amikor a tűzhelynek is melege van... könnyű nyári vacsoratippek főzés nélkül

Megérkezett ismét a kánikula. Ilyenkor még ránézni sem esik jól a sütőre vagy a tűzhelyre. A szervezetünk a hőség elleni védekezéssel van elfoglalva, többet izzadunk, sokkal több folyadékot kívánunk ( a Balatont is kiinnánk, ha lenne benne elég víz), az étvágyunk is csökken, az emésztésünk sem úgy működik, mint egy hűvösebb napon. Persze ettől még a család enni szeretne – a "tátogó fiókák" nem fogadják el kifogásként a 38 fokot.  Akár a hőség, akár az energiatakarékosság, akár az egészségesebb étkezés miatt szeretnél változtatni, a nyár és a hőség erre tökéletes alkalom.
Július 30. – Ünnepeljük a barátságot!

Július 30. – Ünnepeljük a barátságot!

Van valaki, akit bármikor felhívhatsz? Akivel jókat nevetsz, aki meghallgat, vagy akivel a gyerekeitek együtt nőnek fel? Ma érdemes neki írni egy üzenetet, mert július 30-án van a Barátság Világnapja.
Nyári varrós projectek, egyetlen délután alatt

Nyári varrós projectek, egyetlen délután alatt

Július közepén a legtöbben nem nagy lakásfelújításra vagy bonyolult ruhavarrásra vágynak. Inkább olyan alkotásokra, amelyek gyorsan elkészülnek, hasznosak, és közben egy kis sikerélményt is adnak.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére