Jelenlegi hely

Napraforgó Óvoda

Cím: 1145 Bp., Újvidék sétány 2.; 1145 Bp., Emma u. 18.
Tel.:363-5290, 363-2488 (Újvidék sétány 2.), 363-2488, 467-0924 (Emma utca 18.)
E-mail: emma.utcaiovoda@chello.hu
Web: www.zovi.hu

A Napraforgó Óvoda Zugló kertvárosi és lakótelep szélén található. Két óvoda tartozik egy vezetés alá, az Újvidék sétány 2. székhely óvoda és az Emma utca 18. telephely óvoda. A két óvodában kilenc csoport ( 4+5) működik, életkor szerinti csoportszervezésben 220 gyermek nevelését végezzük. Mindkét épülethez játszóudvar tartozik homokozókkal, szabványosított udvari eszközökkel felszerelve.

A gyermekek nevelését végző pedagógusok felsőfokü képzettséggel rendelkeznek. Szakmai képzések segítségével speciális képzéseket is szereztek.( táncpedagógus, fejlesztőpedagógus, kézmúves játszóház vezetést, úszásoktató, német szakoktató, beszédfejlesztő pedagógus,)

Az óvoda kötelező szolgáltatásai:

Gyermekorvosi és védőnői szolgálat ( minden héten egyszer védőnő található óvodánkban, minden évben egyszer belgyógyászati szűrést végeznek. Ezen kívül látás, hallás, fogászati szűrés történik.

Logopédus végzi a nagycsoportosok beszédfejlesztését, pszichológus segíti a szülők nevelését, gyógytestnevelő segíti a mozgásrendellenesség megszüntetését.

Forrás: www.zovi.hu


A Budapestimami 2012 őszi "A mi óvodánk" című pályázata keretében sok szülő osztotta meg gyermeke óvodájával kapcsolatos tapasztalatait. Az akkor beküldött véleményeket ITT OLVASHATOD.
 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Május végén és június elején országszerte virágzik a bodza, amely nemcsak az utak mentén és erdőszéleken illatozik, hanem igazi konyhai és házipatikai kincs is. Sokan ilyenkor indulnak kosárral bodzát szedni, hiszen néhány marék virágból egész évre elegendő szörp, tea vagy akár különleges finomság készülhet.
Május 1 - A májusfa ünnepe

Május 1 - A májusfa ünnepe

Falvainkban az elmúlt években újra divatba jött a májusfa állítás. Tudjátok, mit jelnet?
Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

A mélymedencei izomzat. Akinek már van gyermeke, pontosan tudja, milyen változásokat hoz létre a várandósság és a szülés ebben az izomcsoportban. Alaposan kinyújtja, meggyöngíti, néha pedig még egyéb sérülések is keletkeznek rajta. Ennek következtében megjelenhet az inkontinencia, kitágul a hüvely, megsüllyedhet a méh. Fájhat a derekunk is. A jó hír az, hogy tornával szinte teljesen helyrehozható.
Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

2026-ban minden a mesterséges intelligenciáról szól... Körülöttünk van, alakítja a munkánkat, a mindennapjainkat, csak éppen senki nem magyarázta el nekünk magyarul, érthetően, hogy mit kezdjünk vele. Eddig.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére