Jelenlegi hely

Szabad a játék! - Mályki bohóc műsora

Időpont: 2024. július 30., 17.00
Helyszín: 1076 Budapest, Százház utcai park

Ugyanígy van ez a bohócoknál is: van jó, jobb és sokkal jobb.

Bejártam a világot, nyertem bohócversenyt itt is, ott is. A Fővárosi Nagycirkusz művésze voltam. Műsoromban szerepet kapnak klasszikus és modern bohóctréfák, figyelembe veszem a közönségem korösszetételét, hiszen a bohóckodást komolyan kell venni (legalábbis nekem). A reakciók befolyásolják a műsor menetét, ezért születhet teljesen új produkció minden alkalommal. Képzett artistaként produkciómban felvonultatom a cirkuszvilág különböző mutatványainak eszközeit: kislabda, nagylabda, buzogány, tányér, kalap, diaboló... a teljesség igénye nélkül. 

Szabad a játék! 

2024. június 18. - augusztus 27.

Családi programsorozat egész nyáron a K11 szervezésében! Színes gyerekprogramokkal várjuk a kicsiket és nagyokat június 18. és augusztus 27. között, keddenként 17-től 19 óráig a hetedik kerületi Százház Parkban.

K11 Művészeti és Kulturális Központ, Erzsébetvárosi Önkormányzat és Virágart Crew eseménye

 A programok minden alkalommal arcfestéssel is kiegészülnek. Az arcfestésre érkezési sorrendben lehet feliratkozni, a férőhelyek limitáltak.

A Szabad a játék! programjain a részvétel ingyenes.

További infó

- Budapestimami -

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

A mélymedencei izomzat. Akinek már van gyermeke, pontosan tudja, milyen változásokat hoz létre a várandósság és a szülés ebben az izomcsoportban. Alaposan kinyújtja, meggyöngíti, néha pedig még egyéb sérülések is keletkeznek rajta. Ennek következtében megjelenhet az inkontinencia, kitágul a hüvely, megsüllyedhet a méh. Fájhat a derekunk is. A jó hír az, hogy tornával szinte teljesen helyrehozható.
Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

2026-ban minden a mesterséges intelligenciáról szól... Körülöttünk van, alakítja a munkánkat, a mindennapjainkat, csak éppen senki nem magyarázta el nekünk magyarul, érthetően, hogy mit kezdjünk vele. Eddig.
Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

“Hogy vonzottam be? Kötődési zavarom van? Kapcsolatfüggő vagyok?” Kérdezi sok nő tanácsadói praxisomban a bántalmazó kapcsolatáról. Bár ezek a nők a saját lelkükben keresik a hibát, nem ott van a baj.
Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

A tavasz első hírnökei, a hóvirág, a krókusz, a tőzike, a nárcisz után előbújtak lila színben pompázó és illatos ibolyák is. Az ibolya azon túl, hogy ehető növény, jótékony hatással van az emberi szervezetre. 

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére