Jelenlegi hely

Csupaszív történetek - népmese családi nap

Időpont: 2022. október 1., 10:00 - 13:00
Helyszín: Ócsai Tájház, Ócsa, Dr. Békési Panyik Andor u. 4-6.

Ezen a napon a népmesék fognak segíteni néhány rejtvényt és talányt megfejteni.

A résztvevő családok talányokkal teli lapot kapnak, amint belépnek az Ócsai Tájház kapuján. Feladványok és titkok várják majd a legbátrabbakat több helyszínen. Az Öregfalu ódon épületei között sétálva élmények és apró meglepetések várják a meséket szerető családok apraját és nagyját.

A családok számára a talányok megoldása várhatóan 1 órát vesz majd igénybe.

A programra 10.00 és 13.00 között folyamatosan lehet érkezni.

Eső esetén szűkített programmal, de annál nagyobb szeretettel várjuk Önöket!

A programra ELŐZETES REGISZTRÁCIÓ szükséges!

További infó

- Budapestimami - 

 

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Ha a diagnózis: PCOS

Ha a diagnózis: PCOS

PCOS. Sokan megrémülnek ettől a pár betűtől, amikor elhangzik a diagnózis. Ez egy komplex anyagcsere-zavar, ami a ma Magyarországon minden tizedik nőt érint. A policisztás ovárium szindróma azonban nem jelent feltétlenül meddőséget!
Pótold az ásványi anyagokat házi jeges italokkal!

Pótold az ásványi anyagokat házi jeges italokkal!

A nagy hőségben ösztönösen kívánjuk a sós és édes leveket, de a gyári innivalók hosszú távon nem a legegészségesebb megoldások. Inkább hoztunk néhány házi receptet.
Bizonyítványosztás: építsünk és ne romboljunk avagy mit mondjunk és mit ne?

Bizonyítványosztás: építsünk és ne romboljunk avagy mit mondjunk és mit ne?

A bizonyítvány nem mindig úgy sikerül, ahogy gyermekünk megérdemelné. A Bethesda Gyermekkórház szakemberei összegyűjtöttek néhány mondatot segítségképpen, mit és hogyan mondjunk szülőként, hogy ne romboljunk, hanem építsünk.
Előzzük meg a bajt!  –  A nyári szünetben is legyenek biztonságban!

Előzzük meg a bajt! – A nyári szünetben is legyenek biztonságban!

A nyári szünet alatt sok veszély leselkedik a gyerekekre, ilyenkor érdemes jobban odafigyelni rájuk. Ahhoz, hogy a nyár gondtalan legyen, felhívjuk a figyelmet néhány hasznos tudnivalóra.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére