Jelenlegi hely

Pöttömkert - Rutkai Bori Banda

Időpont: 2021. augusztus 15., 10.00-15.00
Helyszín: Budapest Park, 1095 Budapest, Soroksári út 60.

A korábbi évektől eltérően a Pöttömkertet sajnos idén nem tudjuk ingyenes formában megrendezni. A belépés 9. kerületi lakcímkártyával, illetve 0-2 éves korig továbbra is ingyenes.

A rendezvényről:

Ez az a nap, amikor gyerekzsivaj lengi be a Parkot – ilyenkor születik meg a Pöttömkert névre hallgató kis mesebirodalom, ami izgalmasabbnál izgalmasabb programokkal várja a lurkókat. Természetesen nem lehet Pöttömkert igazi gyerekkoncert nélkül, 11 órától a Rutkai Bori Bandát láthatjuk - hallhatjuk a Dzsungel színpadán.

De lesz többek közt Piatnik társasjáték tér, megnézhetjük a Batyuszínház előadását, zenélhetünk a Hangolóra - interaktív hangszerkiállításon, furfangos csudavilágba barangolhatunk a Játékos tudománnyal, a legkisebbeket várja a Tipegő játszótér, és lesz Kerekítő foglalkozás valamint bűvész produkció is.

Színpadi produkciók:

10:15-11:00 Kerekítő mondókás móka
11:00-11:45 Rutkai Bori Banda koncert
12:00-12:45 Hajnal Máté bűvész káprázatos showja
13:00-14:00 Batyu Színház: Mesemalac c. előadás

Közreműködők, egész napos programok:

10:00-13:00 Óriásbuborékozás+Lufihajtogatás
10:00-14:00 ArtPaint -testfestés, csillámtetoválás profiktól
10:00-15:00
* Piatnik interaktív társasjáték tér
* Magyar Vöröskereszt Ifjúsági tagozat: arcfestés, kézműves foglalkozások
* FKF Nonprofit Zrt.: környezettudatos játékok, ajándékok
* Hangolóra interaktív hangszerkiállítás
* Játékos tudomány - furfangos csudavilág játszóház
* Unicef Magyarország: Két kis dínó program bemutatása 
* BRFK Ix. kerületi RK: ujjlenyomat-ajándék, kerékpárbiztonság
* Rendőrautó: sziréna kipróbálható 
* Tanulóbiciklizés
* Labdás ugrálóvár a kisebbeknek
* Trambulin a nagyobbaknak
* Tipegő játszótér a csöppségeknek
* Móka járgányok
* Tapicskoló festőkör -világbajnok színekkel


A kormányrendelet alapján az eseményre való belépést 18 éves kor felett kizárólag védettségi igazolvánnyal rendelkező vendégeink, illetve a felügyeletük alatt lévő tizennyolcadik életévüket be nem töltött személyek számára tudjuk biztosítani.

A védettséget igazoló kártyát és a mobilappot is elfogadjuk, mindkettő esetében szükségünk lesz fényképes személyazonosító okmányodra is. Ezek hiányában sajnos semmiképpen nem tudunk beengedni.
A jogszabály értelmében nem áll módunkban elfogadni semmilyen más (papír)formátumú igazolást (sem oltási igazolást, sem orvosi papírokat).

További infó

- Budapestimami -

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Ne felejtkezzünk el cserepes növényeink téliesítéséről sem!

Ne felejtkezzünk el cserepes növényeink téliesítéséről sem!

Olcsó tippek és fortélyok az egészséges növényekért és a cserepes növények fagymentes átteleltetésért.
Ezt árulják el rólunk a takarítási szokásaink a pszichológus szerint

Ezt árulják el rólunk a takarítási szokásaink a pszichológus szerint

Sokan tapasztalhatjuk, hogy a takarítás nem pusztán házimunka, hanem lelki, pszichés folyamat is: nemcsak a lakóterünket tisztítjuk meg és rendezzük el, hanem vele a gondolatainkat, a lelkünket is. Ez pedig nem véletlen: a lakásunkhoz, a rendhez vagy éppen a rendezetlenséghez való viszonyunk ugyanis jóval többet mond el rólunk, mint gondolnánk. Az LG Fuller Bianka pszichológussal járta körül, miről árulkodnak a szokásaink.
Az ADHD-s gyerek agya másként reagál jutalomra, büntetésre

Az ADHD-s gyerek agya másként reagál jutalomra, büntetésre

Miért vallanak kudarcot a hagyományos nevelési módszerek az ADHD-s gyerekeknél? Az október a figyelemhiányos hiperaktivitás-zavar (ADHD) és a diszlexia tudatosításának hónapja. A viselkedési tünetek mögött gyakran specifikus kognitív gyengeségek állnak. Szerencsére ma már egyre kevésbé azonosítjuk az ADHD-t a „rosszasággal”, azonban sok szülő és pedagógus szembesül azzal a kihívással, hogy a hagyományos nevelési eszközök nem működnek. De a szakértő szerint az ADHD-val élő gyermekek motiválására is megtalálhatjuk a hatékony. stratégiát.
Kézjel és koktél - segélykérés bántalmazás esetén

Kézjel és koktél - segélykérés bántalmazás esetén

A legutóbb történt, kiskorút ért bántalmazás esete mellett szülőként sem mehetünk el szó nélkül, fel kell vennünk a kesztyűt és felkészítenünk gyermekeinket az ilyen helyzetekre is.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére