Jelenlegi hely

Idegennyelvet tanulni vidáman is lehet! 

Idegennyelvet tanulni vidáman is lehet! - ez a hitvallása az LCF Kids Club Hungary nyelviskolának, amit az elmúlt több mint 25 évben kisgyermekek ezrei tapasztalhattak meg. A játékos nyelvórákon a gyerekek természetesen, anyanyelvükhöz hasonlóan tanulhatnak angolul nemcsak Budapesten és környékén, hanem az ország számos helyi nyelvi klubjában, ahol az angol tudásuk mellett a kreativitásuk, mozgáskoordinációjuk, kézügyességük és szociális érzékük is fejlődik.

Az LCF Kids Club módszer 

A Kids Club egy angliai központtal, nemzetközi háttérrel rendelkező nyelviskola, mely kifejezetten a kisgyermekek nyelvoktatásával foglalkozik 6 hónapos kortól 14 éves korig.

A nyelvi klubokban lehetőség van megmutatni a gyerekeknek azt, hogy nem kell feltétlenül tanulásként felfogni egy idegennyelv megismerését. A gyerekek játszanak, vidámak, kreatívak és közben gyorsan és nagy szókinccsel sajátítják el a mindennapi élet nyelvezetét.


A foglalkozások sok angol gyerekdallal, mozgással egészülnek ki, ahol a nyelvtanulás élményszerű kommunikáción alapszik, így a gyermekek észrevétlenül, játék és szórakozás közben ismerik meg a nyelvet.

Minden évben vannak nyelviskolás rendezvények - Halloween, Christmas party, Palacsinta nap -, ezek mindig nagyon népszerűek, mert izgalmas, ötletes, játékos délután keretében találkozhatnak egymássla a növendékek.

Remélhetőleg ezeket a rendezvényeket idén sem kell elhagyni, és olyan sikerrel lehet megrendezni őket, mint a nyári táborokat, ahol számos érdekes téma világába nyerhetnek betekintést gyerekek százai, természetesen angolul.

Ingyenes próbaóra

Minden induló tanfolyam előtt ingyenes próbaórát hirdetnek, ahol gyermekeddel közösen tapasztalhatjátok meg az önfeledt, játékos nyelvtanulási módszer előnyeit. Kötelezettségmentesen megismerkedhettek a felkészült és kedves Kids Clubos nyelvtanárokkal és a csoporttal, hogy a legjobb döntést hozhasd meg, amikor gyermekednek nyelviskolát választasz. Legközelebbi próbaórák és jelentkezés itt.

 

Az idei év fókusza: a biztonság

A koronavírus miatt kialakult járványügyi helyzet természetesen a nyelvtanfolyamok körüli szervezésen is változtatott. Úgy tűnik, meg kell tanulnunk tartósabban együtt élni a vírussal, és természetesen ezért az iskola és a helyszíneik is mindent megtesznek annak érdekében, hogy a gyerekek biztonságban lehessenek.

Egységes egészségügyi protokollt vezettek be a Kids Clubnál, amit mindent náluk tanító követ, ezzel is minimalizálva a koronavírusnak való kitettség kockázatát. 

Kislétszámúak a csoportok, a foglakozásokat nagy termekben tartják, ahol folyamatos a fertőtlenítés, így remélhetőleg nem kell a tanfolyamokat az online térbe áthelyezniük. Amennyiben mégis erre kerülne a sor, a felkészült oktatóknak hála már ez sem okoz gondot. Az elmúlt félévben minden helyi iskolának sikerült megtalálnia azokat a platformokat, ahol online is hatékonyan tudnak tanítani.  

Ha érdekel a módszer és a kurzusok, akkor érdemes ellátogatnod az LCF Kids Club Hungary honlapjára és a Facebook oldalára, ahol folyamatosan nyomon tudod követni a legfrissebb információkat a tanfolyamokról és a rendezvényekről.

Keresd meg a hozzád legközelebb lévő LCF Kids Club nyelviskolát, és jelentkezz be egy próbaórára!   

- Budapestimami -

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

10 tavaszindító családi bakancslista

10 tavaszindító családi bakancslista

Márciusban valami megmozdul bennünk. Több fény, enyhébb levegő, hosszabb délutánok – és hirtelen mindenki kimozdulna. A tavasz tökéletes alkalom arra, hogy családként is új ritmust találjatok. Nem kell nagy utazás, nem kell költséges program. Elég néhány tudatos, közösen megélt pillanat. Íme egy általános, bárhol megvalósítható tavaszi bakancslista, amelyből kedvetek szerint válogathattok.
Víz nélkül nincs jövő: 7+1 játékos ötlet a Víz Világnapjára gyerekekkel

Víz nélkül nincs jövő: 7+1 játékos ötlet a Víz Világnapjára gyerekekkel

Március 22. a Víz Világnapja, amelyet az ENSZ kezdeményezésére 1993 óta ünneplünk világszerte. A cél egyszerű, mégis óriási jelentőségű: felhívni a figyelmet arra, hogy a víz nem korlátlan erőforrás. Gyerekként a víz játék, pancsolás, esőcsizmás ugrálás a tócsában. Felnőttként felelősség is. A jó hír? A kettő összeérhet. Íme 7+1 játékos, mégis szemléletformáló ötlet, amelyet bárhol az országban megvalósíthattok.
Állati és környezetvédelmi világnapok, jeles napok

Állati és környezetvédelmi világnapok, jeles napok

A pingvin-tudatosság napja vagy a Nemzetközi Fókavadászat-ellenes Nap ismerős? Bizony a Madarak és fák napja mellett több tucatnyi, a növény- és állatvilággal kapcsolatos világnap és jeles nap létezik. Összegyűjtöttük őket, segíthet a pedagógusok óvodai, iskolai munkájában de éppúgy egy otthoni beszélgetés elindításában.
Péntek 13.: A szerencsétlen nap, ami valójában a női energia ünnepe

Péntek 13.: A szerencsétlen nap, ami valójában a női energia ünnepe

A péntek 13 sokakban még ma is óvatos kíváncsiságot vagy akár szorongást kelt. Mintha egy különös, sűrű energia lengené körbe ezt a napot — és talán valóban így van, csak éppen nem úgy, ahogy a modern babona sugallja.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére