Jelenlegi hely

Keddi Gyerektúrák a nyári szünetben - Budakeszi-árok - Budaörs

Időpont: 2020. június 30., 9.00-12.00
Helyszín:  Budakeszi-árok, Budaörs

Gyerektúrák a nyári szünetben minden kedden 9-től 12 óráig, 6 éves kortól a Mozgás a Természetben szervezésében.

Szeretnél tartalmas anya-gyerek programot?
Vagy jönnél egyedül egy kis átmozgatásra?
Vagy szívesen leadnád a gyerekedet egy jó kis közösségbe mozogni, természetjárni míg elintézed a dolgaidat?

A túrázás a gyerekeknek élményt, önbizalmat, állóképességet ad. Megtanulják szeretni, tisztelni a természeti környezetüket, és közösségben való alkalmazkodást.

Egészséges Biatorbágyért Közhasznú Egyesült támogatásával, élvezhetitek egész nyáron a túrázás jótékony hatásait. Az ingyenes túrákon körbegyalogolják a környék legszebb útvonalait.

Az alábbi időpontokban és helyszíneken lesznek a túrák (keddenként 9-től):

Június 30. - Budakeszi-árok - Budaörs

További túrák:

  • Június 23. - Budajenő
  • Július 7. - Biatorbágy Iharos
  • Július 14. - Biatorbágy Katalin-hegy - Páty parkerdő

Szükség felszerelés:
- kényelmes túracipő, időjárásnak megfelelő öltözet
- napvédő sapka, krém
- kullancsriasztó
- rengeteg folyadék (víz!), gyümölcs

Jelentkezni messengeren, emailben: salamongabriella85@gmail.com vagy a 06301817970 számon lehet.

További infó

- Budapestimami -

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Július első szombatja: Az Ölelés Napja - egy kedves alkalom, amit érdemes megünnepelni a családban is!

Július első szombatja: Az Ölelés Napja - egy kedves alkalom, amit érdemes megünnepelni a családban is!

Tudtad, hogy minden évben július első szombatja a Nemzeti Ölelés Napja Magyarországon? Bár nálunk ez a nap még nem tartozik a legismertebb jeles napok közé, épp ezért különleges alkalom, hogy egy kicsit megálljunk és figyelmet szenteljünk annak, mennyit számít egy szeretetteljes ölelés a mindennapokban.
Nagyobb rend, kevesebb munkával?

Nagyobb rend, kevesebb munkával?

Mondjuk ki nyíltan: a családanya/háziasszony szerepkör nincs versenyben a legmagasabb presztízzsel bíró tevékenységek között. Azt a bejelentést, hogy valaki éppen GYES-en van Uram bocsá’ főállásban menedzseli a háztartást és a családot, a legritkább esetben fogadják vallásos áhítattal. Finomak voltunk? Szerintünk is.
Nyári ötletelő – 67 tipp a szünidő túléléséhez

Nyári ötletelő – 69 tipp a szünidő túléléséhez

Mit csináljunk a gyerekekkel, amikor épp nincsenek táborban vagy a nagyinál és a családi nyaralás is messze van? Nem kell feltétlenül nyaralni menni ahhoz, hogy élményekben gazdag legyen a vakáció. Ehhez adunk inspiráló öteleteket!
Az anyaság szívhangjai – Gondolatok a szülés utáni érzelmi hullámzásról

Az anyaság szívhangjai – Gondolatok a szülés utáni érzelmi hullámzásról

Az anyaság nem csupán egy új szerep, az anyaság egy átalakulás. Testben, lélekben, és olyan mélységekben, amiről talán soha nem hittük, hogy bennünk léteznek.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére