Jelenlegi hely

Hajóra fel! Indul az evezős szezon a Rómain!

Idén is kijut majd a kalandból a kis és nagy evezősöknek a Rómain. Az Óbudai Sportegyesület 2018-as programjai legalábbis igen kecsegtetőek. Tavaszi-nyári vízitúrák, kedvezményes evezőstáborok, élménygályázás - hogy csak egy párat említsünk az idei kínálatból. 

Május 1-jén hivatalosan is vízre eresztik a hajókat, ez alkalomból egy jó hangulatú evezős piknikre várják a családokat az Óbudai SE vízitelepén. Várnak mindenkit, aki szeretne néhány órát víz közelben tölteni, valamint érdeklődik az idei evezős programok és tábor lehetőségek iránt. Az évadnyitón bárki kipróbálhatja a kajakozást-kenuzást, illetve a hajókázást a római gályával.

Idén először az OSE és a Budapestimami együttműködésében ingyenes családi élménygályázás a Rómain egy római mintájú, de motorral hajtott korhű hajóval! Szentendrei-sziget oda-vissza, korhatár nincs. (Kisgyermekeknek is ajánljuk!)  
›› Regisztrálj az ingyenes programra itt!

Évadnyitó a Római-parti vízibázison 

Kapunyitás reggel 10 órától a vízitelepen (1031 Bp. Rozgonyi Piroska u. 28.)

10-11h Vogalongásoknak találkozó

11-12h Nyári tábor önkéntesek és kormányosok, kormányos tanulók találkozója

11 órától közös tűzgyújtás után szalonna és hús sütés veszi kezdetét, amelyhez alapanyagot és nyársat biztosítunk

12-13h Ebédszünet

Ebéd után szülői tájékoztató a megvalósítandó evezős és egyéb programokról, nyári túra tervekről

13-15h INGYENES BUDAESTIMAMI GÁLYÁS PROGRAM CSALÁDOKNAK (Római mintájú, de motorral hajtott korhű hajóval) ››› Regisztráció

15-18h Szabadprogram

18.00h Kapuzárás  

›› A 2018-as kedvezményes nyári evezős táborokról bővebben ITT ››

Az évadnyitó során kedvezményesen (-1.000 Ft/db) lehet használni a hajóállományt, és megfelelő (egyesületi v saját) kormányossal túrázni is lehet menni. Az evezés mellett a „játékszoba” is igénybe vehető, ahol csocsó várja a szórakozni vágyókat.

Evezni természetesen nem kötelező, ám szép idő esetén érdemes kipróbálni a kajakozást-kenuzást, a hajókázást a római gályával.

EZ KLASSZ, JELENTKEZEM AZ INGYENES BUDAPESTIMAMI HAJÓS PROGRAMRA

A rendezvényen részvétel ingyenes, nemcsak a klub tagjainak szól, és rossz idő esetén is megtartjuk a programot.

Bővebb információ: www.ose.hu

- Budapestimami -

Támogassa adója 1%-ával a gyermekek evezésoktatását!
Adószám:19802783-1-41
Köszönettel,
Óbudai S.E. (OSE)

 

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

A tavasz első hírnökei, a hóvirág, a krókusz, a tőzike, a nárcisz után előbújtak lila színben pompázó és illatos ibolyák is. Az ibolya azon túl, hogy ehető növény, jótékony hatással van az emberi szervezetre. 
Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

A hirtelen időváltás, amit az óraátállítás okoz, megterheli a nagyok és kicsik bioritmusát is.
Húsvéti dekorációk otthonra – varrd meg maradék anyagokból!

Húsvéti dekorációk otthonra – varrd meg maradék anyagokból!

Húsvét közeledtével a boltok tele vannak dekorációkkal, de valljuk be: a saját kezűleg készített díszek sokkal hangulatosabbak. Ráadásul ez egy szuper kis kreatív program – akár egy nyugodt esti „énidő”, akár közös alkotás a gyerekekkel.
Tavaszi gardróbmentés - kezdő varróknak is

Tavaszi gardróbmentés - kezdő varróknak is

Ahogy beköszönt a tavasz, előkerülnek a könnyedebb ruhák – és sokszor ilyenkor vesszük észre, hogy némelyik darab már nem olyan izgalmas, mint tavaly. A jó hír az, hogy néhány apró varrási trükkel új életet adhatsz a kedvenceidnek, ráadásul olyan megoldásokkal, amiket egy kezdő is bátran megcsinál. Ha még nem tudsz varrógéppel dolgozni, érdemes elsajátítani: gyorsabb, szebb és magabiztosabb lesz tőle minden átalakítás.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére