Jelenlegi hely

Próbáld ki, éld át, vidd haza! – Jön a Társasjátékok Ünnepe

400 asztal, több száz társasjáték, szakértő játékmesterek, újdonságok a nagyvilágból, versenyek, óriási társasjátékvásár. Ismerj meg és próbálj ki minél több társasjátékot!

2021-ben ismét megnyitja kapuit a Társasjátékok Ünnepe és Társasjátékvásár, megszokott helyén, a Lurdy Házban. Egy év kihagyása után már 9. alkalommal kerül rendezik meg a modern társasjátékok iránt érdeklődök országos fesztiválját.

A Nebuló XXI. alapítvány, valamint Magyarország legnagyobb társasjáték-kiadói várják a játékosokat és az érdeklődőket több száz kipróbálható társasjátékkal, vásárlási lehetőséggel és hatalmas akciókkal.

Több száz kipróbálható társasjáték

A kétnapos rendezvényen a látogatók annyi társasjátékot próbálhatnak ki, amennyit csak szeretnének. A több mint 400 asztalnál biztosan jut mindenkinek hely. A gyerekjátékoktól a családi és partijátékok sokaságán át a legkomolyabb stratégiai játékokig mindenki megtalálhatja, mivel játszana szívesen.

Egyaránt élménydús program azoknak, akik már igazi társasjátékosok (gémerek) és azoknak is, akik csak most ismerkednek a társasjátékok világával, illetve most fedezik fel ismét.

Az év legnagyobb nemzetközi rendezvényéről, a németországi Essenben megtartott Spiel ’21-ről érkező újdonságok egy egész teremmel vár minden érdeklődőt.

A társasjátékozás egyre divatosabb szabadidő eltöltési mód a felnőttek körében is, mely összehozza a különböző generációkat, illetve az online világban elmagányosodott embereket.

A társasjátékos egyesületek és kiadók szakavatott játékmesterei segítenek eligazodni a számtalan társasjáték között, illetve segítenek megtalálni mindenki számára a neki való társasjátékot.

A rendezvény kizárólag érvényes védettségi igazolvánnyal látogatható.

A rendezvény időpontja és helyszíne:
2021. november 13., (szombat) 10.00-19.00
2021. november 14., (vasárnap) 10.00-18.00
Lurdy Konferencia és Rendezvényközpont, 1097 Budapest, Könyves Kálmán Körút 12-14. I. Emelet

Forrás

- Budapestimami -

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

A technológia fejlődése minden korban befolyásolta az emberek életvitelét, szokásait. Napjainkban a világháló játszik jelentős szerepet életünkben. El kell ismerni az Internet gazdag információforrás, széleskörű a felhasználhatósága. Azonban egyre több tudományos bizonyíték mutat arra, hogy a túlzott használata a droghoz hasonlóan függőséget alakíthat ki.
A trambulin veszélyesebb, mint a biciklizés, a rollerezés vagy a hintázás? - A gyermektraumatológus válaszol

A trambulin veszélyesebb, mint a biciklizés, a rollerezés vagy a hintázás? - A gyermektraumatológus válaszol

A trambulin közkedvelt szabadtéri eszköz Azonban azt szem előtt kell tartani, hogy nem játék, hanem akrobatikus sportszer. A nem megfelelő használata sok balesetet okozhat.
A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

Akár a gyermeki játszótéri barátságokról, akár a felnőttek közötti évtizedes kapcsolatokról van szó, a barátság az egyik legfontosabb kapocs az életünkben. Ezek az idézetek segítenek szavakba önteni azt, amit érzünk – és amit talán nem is tudtunk eddig kimondani.
Barátság világnapja – Ünnepeljük együtt az élet legszebb kapcsolatait!

Barátság világnapja – Ünnepeljük együtt az élet legszebb kapcsolatait!

Július 30. az a nap, amikor a barátságokat ünnepeljük. Az ENSZ által is elismert Barátság világnapja nemcsak arról szól, hogy felhívjuk egy régi barátunkat vagy megköszönjük a társaságot valakinek, aki fontos számunkra, hanem arról is, hogy a család legkisebb tagjai is megtanulják, milyen értékes a barátság.

Partnereink

Három Királyfi, Három Királylány Mozgalom
NOE
Tehetségműhely Közhasznú Alapítvány
Képmás Magazin
Családháló
Ugrás az oldal tetejére