Jelenlegi hely

Közös jég - Közösségi műjégpályája Budakalászon

Természetközeli, családias, "az ország legprofibb amatőr műjégpályája" Budakalászon, ahol a legkisebbek is jól érzik magukat és a legnagyobbak sem unatkoznak!

Sok száz ember összefogása, családok, cégek és az önkormányzat adományai segítségével alakították ki 2016-ban az 525 m2 területű, szabadtéri, kivilágított pályát, ami fűtött melegedővel, öltözővel, közösségi termekkel, valamint büfével és korcsolyakölcsönzési lehetőséggel rendelkezik.

Megközelítés

Budakalász Vasút sor 2., Lenfonó HÉV megálló

Ha autóval mész, a pályától pár 3 perces sétára tudsz parkolni a Szentendrei út- József Attila Utca körforgalmánál. A H5-ös HÉV-ről minden esetben Budakalász-Lenfonó megállóhelyen érdemes leszállni, onnan a műjégpálya egy perc séta.

Szolgáltatások

  • Korcsolya oktatás 
  • Korcsolyakölcsönzés
  • Egyéb felszerelések kölcsönzése (hokiütő, floor ball ütő, lábszárvédő, korong)
  • Pályabérlés
  • Büfé
  • Wifi
  • Terembérlés, ház bérlés
  • Amatőr jéglabda és jégkorong oktatás fiúknak-lányoknak 8 éves kortól
  • Élezés
  • Fűtött öltöző
  • Szánkódomb a legkisebbek
  • Baba-mama sarok 

Ha nem korcsolyázol

...akkor a belépés természetesen ingyenes. Azokra is gondoltak, akik nem mennek a jégre. Lehet társas játékokat játszani, beszélgetni a barátaiddal vagy új barátokat szerezni. Az egész helynek van egy egyedi hangulata ami sehol máshol nem érhető el.

Egy szép kertben van, természet közeli, van egyfajta bájos-romos hangulata mivel az egész cserkészházat önkéntesek és gyerekek építették. A pálya palánk korlátja egykor a budapesti metróban volt mozgólépcső gumikorlát, a kinti székek is valamelyik aluljáróból kerültek ide. A büfében garantáltan nincs két egyforma bögre... A Közösjég egy közösségi hely ahol mindenki jól érzi magát. 

Nyitva tartás

Közönségjég
hétköznap: 8.00 – 19.00 (változó, pontos menetrend)
hétvégén 10.00 – 20.00
Pályabérlési lehetőség: iskoláknak, amatőr hokicsapatoknak 

A Budakalász Közösségi Műjégpálya 2019. november 16-tól  várja a látogatókat.

Árak

Hétköznapokon:
Diák és 3 év felett gyerek: 600 Ft
Felnőtt: 800 Ft
Csoport (10 főtől): 300 Ft/fő/nap
Családi kedvezmény (4 főtől): -100 Ft/fő a jegyárból

Péntek délután és hétvégén, ill. a tanítási szünetekben:
Diák és 3 év felett gyerek: 800 Ft
Felnőtt: 1200 Ft
Csoport (10 főtől): 600 Ft/fő/nap
​Családi kedvezmény (4 főtől): -100 Ft/fő a jegyárból

Korcsolya bérlés: 750 Ft/nap

Pályafoglaltság és további info 

Forrás

- Budapestimami -

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Segítség, gluténérzékeny a gyerekem! - A gluténmentes étkezés szülői szemmel

Segítség, gluténérzékeny a gyerekem! - A gluténmentes étkezés szülői szemmel

Magyarországon a cöliákia becslések szerint a lakosság körülbelül 1%-át érinti, ami közel százezer embert jelent. A gluténmentes étrendet követők köre ennél tágabb: hazai adatok szerint a 15 éves és idősebb magyarok 1,8%-a követett gluténmentes diétát, a nem-cöliákiás gluténérzékenység pedig egyes becslések szerint már több százezer embert is érinthet. (1;2) Ezért a gluténmentes étkezés nem egy szűk, elszigetelt probléma, különösen akkor nem, ha a gyerekeket nézzük. Egy diagnózis vagy tartós étrendi korlátozás nemcsak a gyereket érinti, hanem az egész család hétköznapjait átrendezi: a bevásárlást, az uzsonnacsomagolást, az óvodai és iskolai ünnepeket, a menzával kapcsolatos döntéseket, a kirándulásokat és sokszor még azt is, hogy a szülő mennyire érzi biztonságban a gyerekét egy közösségi étkezési helyzetben.
Nyári ötletelő – 67 tipp a szünidő túléléséhez

Nyári ötletelő – 71 tipp a szünidő túléléséhez

Mit csináljunk a gyerekekkel, amikor épp nincsenek táborban vagy a nagyinál és a családi nyaralás is messze van? Nem kell feltétlenül nyaralni menni ahhoz, hogy élményekben gazdag legyen a vakáció. Ehhez adunk inspiráló öteleteket!
Kicsi ruhák, nagy mentőakciók – így lesz kidobás helyett kedvenc darab

Kicsi ruhák, nagy mentőakciók – így lesz kidobás helyett kedvenc darab

A kisgyerekes ruhatár egy külön világ. A darabok gyorsan cserélődnek, mégis közben meglepően gyorsan el is használódnak. Egy body, amit pár hete vettél, már foltos. Egy nadrág térde elvékonyodott, pedig még bőven hordható lenne.Ilyenkor nem az a legjobb döntés, hogy kidobjuk. Ezek a ruhák nagyon jól javíthatók – ráadásul egy kis átalakítással még jópofábbak is lehetnek, mint új korukban.
"Elfogyott a gyömbérszörp?"

"Elfogyott a gyömbérszörp?"

A gyömbérszörpről először a 90-es években hallottam, a Hupikék törpikék egyik „dalában”. Igaz, akkoriban a gyömbér még nem volt mindennapos vendég a boltok zöldséges pultján. Aztán ahogy egyre könnyebben hozzáférhetővé vált, úgy kedveltem meg én is egyre jobban.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére