Jelenlegi hely

Húsvéti Kincskereső Játék a LogiKoffertől

Szeretnél egy felejthetetlen élményt gyermekednek az idei Húsvétra? Akkor szerezd be a LogiKoffer vadiúj, húsvéti kincsvadászó játékait! Ne feledd: Budapestimami olvasóként kedvezményed is van!

 


Új 2022-es Húsvéti Kincsvadászó

MI IS AZ A LOGIKOFFER NYOMKERESŐ JÁTÉK?

A LogiKoffer népszerű, bérelhető, kincskereső bőröndjei után most itt vannak a nyomtatható logikai játékok, amelyek remekül szórakoztatják a gyerekeket bármilyen rendezvényen, legyen az szülinapi buli, gyerekzsúr, vagy családi összejövetel.

Nyomozás, keresgélés, izgalom és fejtörők egy játékban! Szuper kincskereső játékok, melyek beltérben és kültéren egyaránt lejátszhatóak!

A Nyomtatható Nyomkeresők összesen 11-féle témakörben (kalózos, varázslós, fáraós, szuperhősös, dzsungeles, hercegnős és világutazós, kísértetes, mancs őrjáratos, advendi és húsvétos) rendelhetők, szuper kedvező áron.

Játékok minden korosztály számára tartalmas szórakozást nyújtanak és az alábbi nehézségi fokozatokban elérhetőek: ovis (5-7 éves), kisiskolás (7-11 éves), felsős (11-15 éves) és felnőtt (16-99 éves).

Az izgalmas, kreatív játékcsomagok kb. 1 órás gondolkodtató szórakozást nyújtanak az ünnepeltnek és barátainak.

Izgalmas kincskereső Húsvétra

Az idei húsvétra már két játékból is választhattok, melyekkel különlegessé tehetitek akár a csokitojás keresgélést is.
A játék során összesen 15 állomáson kell tematikus, játékos feladványokat megoldaniuk a gyerekeknek, hogy megtalálják a következő nyomot és végül az elrejtett kincseket.
A játék kültéren és beltéren egyaránt remekül lejátszató.
A kincskereső előkészítése rendkívül egyszerű, nem kell hozzá más itt sem, mint kinyomtatni a feladványkártyákat (színesben vagy fekete-fehérben) és elrejteni azokat a rejtekhelyek kódtáblának megfelelően.

 

EZ KLASSZ,
SZERETNÉM LEFOGLALNI A HÚSVÉTI KINCSKERESŐT BUDAPESTIMAMI KEDVEZMÉNNYEL!

Használd a IMAMI10% kuponkódot és váltsd be 10% kedvezményedet!
A kód beváltható: 2022. április 10. vasárnap éjfélig.

 

A játékhoz a részletes előkészítési leírást, a húsvéti kerettörténetet, a megoldási útmutatót és rejtekhelyek kódtáblát is kaptok!

A játékot kétféle nehézségi szinttel játszhatjátok, ajánljuk ovis (5-7 éves) és iskolás (7-11 éves) korosztály számára is, csapatban és egyénileg is nagyszerűen játszható.

Próbáljátok ki, legyen szép Húsvétotok!

További info és foglalás ITT a LogiKoffer oldalán ››

- Budapestimami -

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

A technológia fejlődése minden korban befolyásolta az emberek életvitelét, szokásait. Napjainkban a világháló játszik jelentős szerepet életünkben. El kell ismerni az Internet gazdag információforrás, széleskörű a felhasználhatósága. Azonban egyre több tudományos bizonyíték mutat arra, hogy a túlzott használata a droghoz hasonlóan függőséget alakíthat ki.
A trambulin veszélyesebb, mint a biciklizés, a rollerezés vagy a hintázás? - A gyermektraumatológus válaszol

A trambulin veszélyesebb, mint a biciklizés, a rollerezés vagy a hintázás? - A gyermektraumatológus válaszol

A trambulin közkedvelt szabadtéri eszköz Azonban azt szem előtt kell tartani, hogy nem játék, hanem akrobatikus sportszer. A nem megfelelő használata sok balesetet okozhat.
A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

Akár a gyermeki játszótéri barátságokról, akár a felnőttek közötti évtizedes kapcsolatokról van szó, a barátság az egyik legfontosabb kapocs az életünkben. Ezek az idézetek segítenek szavakba önteni azt, amit érzünk – és amit talán nem is tudtunk eddig kimondani.
Barátság világnapja – Ünnepeljük együtt az élet legszebb kapcsolatait!

Barátság világnapja – Ünnepeljük együtt az élet legszebb kapcsolatait!

Július 30. az a nap, amikor a barátságokat ünnepeljük. Az ENSZ által is elismert Barátság világnapja nemcsak arról szól, hogy felhívjuk egy régi barátunkat vagy megköszönjük a társaságot valakinek, aki fontos számunkra, hanem arról is, hogy a család legkisebb tagjai is megtanulják, milyen értékes a barátság.

Partnereink

Tehetségműhely Közhasznú Alapítvány
Képmás Magazin
Családháló
NOE
Három Királyfi, Három Királylány Mozgalom
Ugrás az oldal tetejére