Jelenlegi hely

Óbudai Egyesített Bölcsődék - Solymár Bölcsőde

 
Cím: 1032 Budapest, Solymár u. 12-14

Intézményvezető: Tárnoki Erzsébet
Bölcsődevezető: Török Imréné  (Játszócsoport)
 
A Budapestimami 2015/16. évi "A mi bölcsődénk" című pályázatában szülők osztották meg gyermekük bölcsődéjével kapcsolatos tapasztalataikat. Erről a bölcsődéről az alábbiakat írták:

Hozzászólások

A  Budapestimami 2015/16. évi „A mi bölcsődénk” pályázatában szülők adtak választ arra a kérdésre, hogy „Miért szeretitek gyermeked bölcsődéjét?” A válaszok itt olvashatók. 

Kristófom a Malacka csoportba jár, Olgi néni és Böbe néni a napközbeni "anyapótló". Lelkesen mesél a bölcsiben történtekről. Csak úgy itthoni játék közben elkezdi énekelni az ott tanult dalokat, verseket. Ha én esetleg máshogy tudom, kijavít, hogy Olgi néni így énekli, ez így van. Esti altatáskor azt kéri, úgy altassam, mint Böbi néni, simogassam a hátát. :) Már a beszoktatáskor elfogadta, aztán megszerette Olgit és Böbit. Kedvesek, barátságosak, határozottak és kiszámthatók, ami a gyerekeknek nagyon fontos. Meghallgatják őket, érdeklődnek tőlük, hogy telt a hétvége, a nyaralás stb. Rengeteget dícsérik őket. Együtt játszanak velük, "varázsolnak", rajzolnak, zenélnek, énekelnek, igazi családias meleg légkört teremtve a gyerekek köré. Kell ennél több egy kicsikének, hogy jól érezze magát? Közben tanítják, inspirálják őket egyedül öltözni, enni, inni. 

Nagyon örülök, hogy nyilvánosan is köszönetet mondhatok, hogy nem kell izgulni munkaidőben a fiamért, mert tudom, hogy jó kezekben van és jól érzi magát. KÖSZÖNJÜK BÖBI ÉS OLGI, hogy TI vagytok nekünk! 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

5+1 Nem tucatajándék Valentin napra

5+1 Nem tucatajándék Valentin napra

Ha igazán egyedi és személyre szabott Valentin-napi ajándékot szeretnél, akkor érdemes olyat választani, ami nemcsak különleges, hanem érzelmileg is jelentőségteljes.
Nézzünk hóemberes filmeket!

Nézzünk hóemberes filmeket!

Tudtad, hogy január 18-án ünnepeltük a hóemberek világnapját? Ugyan igazi hó nem nagyon esett még idén, így elmaradt a hóemberépítés is, bekuckózni viszont ér. Remek választás olyan filmeket nézni, amelyek a hóemberekhez, a télhez és a téli csodákhoz kapcsolódnak.
Gyermekkori ekcéma: Okok, tünetek és kezelési lehetőségek

Gyermekkori ekcéma: Okok, tünetek és kezelési lehetőségek

A gyermekkori ekcéma, más néven atópiás dermatitisz, az egyik leggyakoribb bőrbetegség, amely már csecsemőkorban megjelenhet. Bár nem fertőző, a viszkető, száraz és gyulladt bőr jelentős kellemetlenséget okozhat a gyermekeknek és szüleiknek egyaránt. Az ekcéma hátterében genetikai és környezeti tényezők állhatnak, de megfelelő ápolással és életmódbeli változtatásokkal jól kezelhető.
Új lendület a második félévre: kreatív tanulási technikák, amiket érdemes kipróbálni otthon

Új lendület a második félévre: kreatív tanulási technikák, amiket érdemes kipróbálni otthon

Véget ért a tanév első fele, és már a szülők is kézhez kapták gyermekeik félévi értesítőjét az elért osztályzatokról. De mit tehetsz szülőként, ha a jegyek nem felelnek meg az elvárásaidnak? Hogyan támogathatod gyermekedet abban, hogy önbizalma és tanulási kedve kitartson a tanév hátralévő részében?

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére